Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιδότηση μόνιμων επιθεωρητών


spyrosanagn

Recommended Posts

Συναδελφοι,έχω αποστειλλει τα δικαιολογητικα με mail,οπως καναμε και για τη αναγγελια,αλλα οταν παω να αντιστοιχω τα δικαιολογητικα,μου εμφανίζει μονο οσα ειχα ανεβασει με την αναγγελια και οχι αυτα που απεστειλλα τωρα για την επιδοτηση.Εχω 4-5 μερες που τα εστειλα και ακομη.Αργουν πολυ να τα αποσπασουν απο τα mail?Ή μηπως θα χρειαστει να τα ξαναστειλω?

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι,έχω αποστειλλει τα δικαιολογητικα με mail,οπως καναμε και για τη αναγγελια,αλλα οταν παω να αντιστοιχω τα δικαιολογητικα,μου εμφανίζει μονο οσα ειχα ανεβασει με την αναγγελια και οχι αυτα που απεστειλλα τωρα για την επιδοτηση.Εχω 4-5 μερες που τα εστειλα και ακομη.Αργουν πολυ να τα αποσπασουν απο τα mail?Ή μηπως θα χρειαστει να τα ξαναστειλω?

 

Οταν τα έστειλες με σ εμφάνισε ''Με αυτόν τον ΚΜΧ έχουν παραληφθεί 1 e-mails - Απο αυτά έχουν αποσπαστεί συνολικά 1 αρχεία'' ??

Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλω φωτογραφίες με κινητό τις δηλώσεις και τις ανεβάσω υπάρχει πρόβλημα? Σκάνερ δεν πάιζει....

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι,έχω αποστειλλει τα δικαιολογητικα με mail,οπως καναμε και για τη αναγγελια,αλλα οταν παω να αντιστοιχω τα δικαιολογητικα,μου εμφανίζει μονο οσα ειχα ανεβασει με την αναγγελια και οχι αυτα που απεστειλλα τωρα για την επιδοτηση.Εχω 4-5 μερες που τα εστειλα και ακομη.Αργουν πολυ να τα αποσπασουν απο τα mail?Ή μηπως θα χρειαστει να τα ξαναστειλω?

Έκανες νέο ΚΜΧ?Αν όχι είναι λογικό να γίνεται αυτό που λες.

Σε έμενα έγινε όπως αναφέρεται στις οδηγίες : σε 1-2 λεπτά ανέβηκαν και τα αντιστοίχησα.

Edited by impalnto
Link to comment
Share on other sites

Νεο ΚΜΧ δεν εβγαλα καθως μου εδωσε τον παλιο.Θα προσπαθησω για νεο και θα τα ξανανεβασω.Ευχαριστω για τη βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε ή αν έκανε και άλλος την ανοησία που έκανα και εγω...Είχα κανει αίτηση για την ενίσχυση με ημερομηνία 2/10. Στο συστημα βγηκε στι 11/10 να μπορούμε να ανεβάσουμε τα δικαιολογητικά και λεει μεσα η αναγελια οτι εχουμε 15 μερες από την υποβολή της αίτησης να ανεβασουμε τα δικαιολογητικα...

Εγω δυστυχως θα τα ανεβάσω σήμερα (λόγω απροσεξίας), που σημαίνει ότι έχει παρέλθει η προθεσμία των 15ημερών. Λέτε ότι δε θα τα δεχθούν? θα την χάσω από την απροσεξία μου...Οχι τίποτα είχα και όλα τα μόρια....

 

Υ.Γ: Έκανα δεύτερο ΚΜΧ πριν 3 μερες για να ανεβασω τα αρχεια για την ενισχυση, αλλα ενω τον δημιουργησα πριν 3 μερες, έστειλα σημερα το μεηλ με αυτον τον ΚΜΧ. Επειδη είδα ότι δεν τα ανεβαζε λεώ ας κάνω σημερινό ΚΜΧ να στειλω μηπως δεν τα στελνει επειδη δεν τον έκανα σήμερα. Αλλά και με τον σημερινο ΚΜΧ δεν μου τα ανεβαζει. Δηλαδη μου λέει "Με αυτόν τον ΚΜΧ έχουν παραληφθεί 0 e-mails

Απο αυτά έχουν αποσπαστεί συνολικά 0 αρχεία"

 

Άργούν τόσο πολύ να ανεβουν τα e mail??

Edited by lenaki85
Link to comment
Share on other sites

Από το site του buildingcert:

 

Η προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών λήγει την ημερομηνία λήξης υποβολής των αιτήσεων (31 Οκτωβρίου 2013).

 

Οπότε δε νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ανέβηκαν με τον ΚΜΧ που δημιουργησα σήμερα !!

Ευχαριστώ kafros77 !! Ας ελπίσω ότι δεν θα είμαι εκπρόθεσμη...! 

Edited by lenaki85
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.