Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θόρυβος από ενεργειακό τζάκι


Tommyand

Recommended Posts

Tommyand  Εγω απαντησα σ εσενα λεγοντας τ γνωμη μπας και βοηθησω εστω και ελαχιστα.. εσενα. Δεν σε ειπα ιδιοτροπο, αλλα παιζει κ αυτο καποιες φορες (το να ειναι καποιος πιο ενοχλημενος απ τον μεσο ορο), οποτε σκεφτηκα πως λογικα θα υπαρχουν καποια στανταρτ, καποιοι πινακες, που να λενε οτι τοσα ντεσι μπελ μπορει να ανεχτει ενας συγραφεας πχ η ενας δικηγορος στ γραφειο του, η ενας (καυμενος) δασκαλος σε ωρα διαλλειματος, η ενας  που δουλευει κομπρεσερ! Ε ετσι καπως και ενα μεσο σπιτι θα εχει καποια ανεκτη σταθμη ηχορυπανσης. Μετρηστε την και αναλογως βρειτε τα δικια σας, αυτο ειπα μονο, ουτε τ θορυβο ακουσα ποσος ειναι, ουτε οτι ειναι λιγος κ εχεις αδικο (μ εμενα εχεις αδικο παντως).

Μονο μηχανικος (ισως μετα απαραιτητα και δικηγορος) με γνωση στο θεμα μπορει να σε βοηθησει να βρεις το οποιο δικιο σου, εμεις εδω απλα λεμε γνωμες ωστε να μην σου ξεφυγει καποια ιδεα στο πως να λυσεις τ προβλημα σου. Ετσι εδω δεν θα το λυσεις.

Link to comment
Share on other sites

  Στέλιο  σε  ευχαριστώ  για  αυτά  που  μου  γράφεις.

Να  είσαι  σίγουρος ότι   δεν  τα   έχω  παρεξηγήσει  μια  και  είμαι  άτομο  που  πιστεύει  στο  διάλογο  και  με  μεγάλη  υπομονή.

Συμφωνώ  με  αυτά  που  προτείνεις  και  θα  έπρεπε  να  ξέρεις  ότι  δυστυχώς  προσανατολίζομαι  να  κινηθώ  με  τον  τρόπο  που  έχεις  περιγράψει  μια  και  το  είχα  ψάξει – μηχανικό , δικηγόρο – απλά  πίστευα  και   επιθυμούσα  να  μην  εμπλακώ  σε  τέτοιου  είδους  διαδικασίες   απέναντι  ειδικά  σε  συγγενείς  τους  οποίους  ούτε  προκάλεσα  ούτε  ποτέ  δημιούργησα  πρόβλημα,  αντίθετα  θα  μπορούσα να  πω  ότι βοήθησα.

Απλά  ήθελα  να  έχω  την  άποψη  μερικών  ανθρώπων  από  το  χώρο  αυτό  που  σίγουρα  θα  έχουνε  κάποιοιες  εικόνες  και  εμπειρίες.

Edited by Tommyand
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.