Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αναζήτηση Ευρωκώδικα


 

Recommended Posts

Γειά σας.Είμαι καινούρια στο forum.Βέβαια ακόμα δεν είμαι διπλωματούχος πολιτικός μηχανικός.Θα ήθελα όμως μερικές πληροφορίες για το ΄που μπορώ να βρω τον EC3/μέρος 6 και EC1/μέρος 3 που αναφέρεται στις γερανογέφυρες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια.

 

Υ.Γ. Το site το βρήκα κατα τύχη.Τα συγχαρητήρια μου σε όποιον είχε την ιδέα της δήμιουργίας του.Μέχρι τώρα μου έχει φανει πολύ χρήσιμο.

 

Παρατήρηση: Πρίν κάνουμε μία δημοσίευση, χρησιμοποιούμε την Αναζήτηση ώστε να δούμε εάν η απορία μας έχει απαντηθεί αλλού. Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

acnt

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να κατεβασω τους ευρωκωδηκες που εχει βαλει ενας μηχανικος σε μια θεματικη ενοτητα αλλα δεν μπορεσα. Μηπως μπορει καποιος να μου στειλει τον Ευρωκωδικα 6 ή να μου πει που μπορω να τον βρω και να τον ανοιξω ευκολα χωρις winzip κτλ επειδη ειμαι ασχετος με αυτα; Ευχαριστω.

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ. acnt

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.