Μετάβαση στο περιεχόμενο

Xριστουγεννιάτικες ευχές


acnt

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά Χριστούγεννα, να περάσετε όμορφες οικογενειακές στιγμές, μακριά απ τα πληκτρολόγια...

 

Τι με θύμισες τώρα...

Πρωτοχρονιά του 1995-6, έκανα πρωτοχρονιά με όλο τον κόσμο. Είχε φάση που έμαπινε ο Ιάπωνας και μας έλεγε καλή χρονιά, μετά ο Ινδός, μετά ο Ρώσος κλπ κλπ

 

Τα θυμάμαι και γελάω... αλλά κλαίω όταν θυμάμαι τον λογαριασμό της forthnet (static IP και χρονοχρέωση)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους, υγεία ευτυχία και δύναμη!!

 

και κάτι άλλο...

 

 

Προς όλους όσους

κατα την διάρκεια του 2008 μου έστελναν emails, λέγοντας ότι άν τα προωθούσα θα γέμιζα τύχη, πλούτη, θα γινόμουν εκατομμυριούχος...

 

ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ !

 

Ετσι λοιπόν για το νέο έτος (2009) που πλησιάζει, παρακαλώ, στείλτε λεφτά, δώρα ή χριστουγεννιάτικο καλάθι .

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για τη χρονιά που έρχεται ευχή χαράς θα κάνω η μοίρα να σκορπά χαρές να περπατείτε 'πάνω.

Ποιανού λαού αλφάβητο, ποιες λέξεις να ταιριάξω να περιγράψουν τις ευχές που θέλω να σας γράψω.

Θεέ μου και κάνε τις ευχές όλου του κόσμου πράξη και η ζωή του καθενός προς το καλό να αλλάξει.

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλους Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το 2009 με υγεία για σας και τις οικογενειές σας!Το πιο σημαντικό πιστέψε το!Επίσης δύναμη να αντέχουμε όλα τα στραβά και παράλογα της δουλειάς χωρίς να χάνουμε τον εαυτό μας!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.