Μετάβαση στο περιεχόμενο

ArchiTEKTONIKA της pi-systems


Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδελφοι.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς σχετικά με το

ArchiTEKTONIKA 2007 ως αρχιτεκτονικό πρόγραμμα μαζί με το KINESIS.

Επίσης έψαξα στο φόρουμ για το κόστος αγοράς αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Έχω έρθει σε επαφή με την εταιρεία και για να μου πουν το κόστος θα πρέπει να έρθουν για παρουσίαση κτλπ πράγμα που δεν προλαβαίνω.

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αφού έχουν demo στο site και μπορεις να το δείς το λογισμικό, γιατί δεν σου στέλνουν μια προσφορά ? Τους ζήτησες να σου στείλουν προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

demo δεν υπάρχει και προσφορά δεν στέλνουν αν δεν κάνουμε ένα ραντεβου και κτλ.

ρωτάω αν καποιος το έχει και τα comments του

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα κοστίζει 2.500 euro χωρίς ΦΠΑ! Μου έδωσα ν αυτή την προσφορά πριν από 1 μήνα μαζί με το KINESIS

 

Παρατήρηση : Τα κεφαλαία απαγορεύονται παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες συμμετοχής

ZaXoYs

.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το πρόγραμμα αυτό κάνει πολύ καλή δουλειά σε φωτορεαλισμό. Εγώ έμεινα έκθαμβος όταν είδα κάποιες δουλειές γνωστών μου μηχανικών. Γενικότερα όμως υστερεί στην ταχύτητα σχεδίασης. Προσωπικά σκεφτόμουν να το αγοράσω αλλά κατέληξα στο autocad LT και στο TEKTON.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σου συνάδελφε.Χρησιμοποιώ το πι-σύστεμς εδώ και 5 χρόνια και δεν μπορώ χωρίς αυτό..Είναι πρόγραμμα που σου διευκολύνει αρκετά την εργασιακή σου καθημερινότητα όσο για την ταχύτητα σχεδίασης που θίχτηκε παραπάνω εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα.Όσο για το kinesis είναι άμεση η επικοινωνία του με την 2 d σχεδίαση κι αυτό είναι ένα θαύμα.Μειονέκτημα όμως είναι η έλλειψη σε ποκιλία υφών και υλικών που καθιστούν την 3-δ απεικόνιση λιγότερο ρεαλιστική.Από ότι γνωρίζω η εταιρεία κάνει προσπάθειες να βελτιώσει τις βιβλιοθήκες.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.