Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγή έδρας και ΤΣΜΕΔΕ


christopografow

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους ! Λόγω μετακόμισης  έκανα αλλαγή έδρας στην εφορία .Πρέπει να το δηλώσω αυτό και στο ΤΣΜΕΔΕ? Η πρώην έδρα μου ήταν στο πατρικό μου οπότε δεν έχω πρόβλημα αν κάποια αλληλογραφία πηγαίνει εκει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνεις και, το ΤΣΜΕΔΕ το ενδιαφερει η κατοικία σου για να σου στελνει το μπιλιετακι

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρισμένο αυτό? Έχω θέματα με ΤΣΜΕΔΕ μη προκύψει και τίποτα με αυτο... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να αλλάξεις την διεύθυνση αλληλογραφίας μπορείς να το κάνεις ηλεκτρονικά αφού μπεις με τους κωδικούς σου.

Αυτό μου είχαν πεί και από το ΤΣΜΕΔΕ, αλλά εκεί που έχουν κρύψει τη διαδικασία ......

 

Επίσης, (όπως μου είπαν χωρίς να είναι απαραίτητο, παρά του ότι το αναφέρει στην καρτέλα σου) στείλε και ένα mail (δες τελευταία εικόνα)

post-2272-0-17739700-1447395081_thumb.jpg

post-2272-0-12986500-1447395098_thumb.jpg

post-2272-0-20179800-1447395105_thumb.jpg

post-2272-0-37506500-1447396045_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνεις και, το ΤΣΜΕΔΕ το ενδιαφερει η κατοικία σου για να σου στελνει το μπιλιετακι

εξάκτλυ..

έχω αλλάξει 4 φορές διεύθυνση γραφείου και άλλες τόσες κατοικίας..

το έχω ενημερώσει κατ' επανάληψη αλλά.... νούκατις

οι ειδοποιήσεις μέχρι την ηλεκτρονική εκτύπωση του "μπιλιέτου" πήγαιναν στης μάνας μου που ήταν η πρώτη (προ 30φεύγα) δηλωμένη "έδρα" (για σίγουρα) 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.