Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη για AutoCAD.


fotis_lyk

Recommended Posts

Γεια σας, έχω τελειώσει το τμήμα πολιτικών έργων υποδομής στη Θεσσαλονίκη. Δεν έχω δουλέψει πάνω στο αντικείμενο μου ακόμα και θέλω τώρα που σταμάτησα από την προηγούμενη μου δουλειά να μάθω AutoCAD.


Έχετε να μου προτείνεται κάποιο φροντιστήριο , να μου πείτε τι τιμές παίζουν περίπου και τι ακριβώς είναι αυτά τα "δωρεάν σεμινάρια" που πληρώνεις 200-250 ευρώ για τις εξετάσεις?


Επίσης το AutoCAD 3D μετράει παραπάνω στην ειδικότητα μου ή θα είναι περιττό? 


Link to comment
Share on other sites

Στην Θεσ/νίκη έχει 2-3 οργανωμένα και μάλιστα σε ένα είχα πάει και εγώ πέρσι για 3ds Max από το οποίο έμεινα ευχαριστημένος.

 

Προφανώς όμως για διαφημιστικούς λόγους δεν μπορώ να τα γράψω εδώ. Αν θες, στείλε ΠΜ.

 

Για αυτά τα δωρεάν σεμινάρια δεν ξέρω κάτι, πάντως πριν μερικά χρόνα είχε και επιδοτούμενα σεμινάρια. Ψάξτο μήπως έχει και τώρα.

 

Γνωρίζω ότι υπάρχει δυνατότητα να δώσει εξετάσεις για να πάρει πιστοποίηση από την Autodesk. Αυτό κοστίζει επιπλέον.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.