Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΑΙΤΗΣΗ ΔΑΝΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ... ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΘΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΔΑΝΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ... ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ "1. Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επικοινωνία με το ΠΣ της Τράπεζας.
Κωδικός σφάλματος : 02_VALIDATION_ERROR. Αιτιολογία : Related aa[0] Error On Length of Field : partyAddressStreetNum.[MinLength=1, MaxLemngth=3] " . ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ?ΠΡΕΠΕΙ Η ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ Ή Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ.  

 

 

 

 

 

Μη φωνάζεις γράφοντας με Κεφαλαία. Πάτα το Επεξεργασία και κάνε διόρθωση το κείμενο σου.

Βλέπε κανόνες Φόρουμ.

Το θέμα μεταφέρθηκε στην ενότητα για ιδιώτες.

Didonis

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ppanag said:

Το πεδίο αριθμός στην διεύθυνση πρέπει να είναι 1-3 χαρακτήρες

 

Εννοείς το πεδίο αριθμός στα βασικά στοιχεία ή στα στοιχεία δανείου; γιατί στα βασικά στοιχεία έχω 4 χαρακτήρες και δεν δέχεται διόρθωση. Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, filodoxos said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ... ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΘΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΔΑΝΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ... ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ "1. Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επικοινωνία με το ΠΣ της Τράπεζας.
Κωδικός σφάλματος : 02_VALIDATION_ERROR. Αιτιολογία : Related aa[0] Error On Length of Field : partyAddressStreetNum.[MinLength=1, MaxLemngth=3] " . ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ?ΠΡΕΠΕΙ Η ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ Ή Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ.  

 

 

 

 

 

Μη φωνάζεις γράφοντας με Κεφαλαία. Πάτα το Επεξεργασία και κάνε διόρθωση το κείμενο σου.

Βλέπε κανόνες Φόρουμ.

Το θέμα μεταφέρθηκε στην ενότητα για ιδιώτες.

Didonis

Δεν το έκανα επίτηδες απλώς από τον υπολογιστή δεν με βοηθάει να γράφω με μικρά γιατί πρέπει να ψάχνω μια ώρα τους τόνους.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, filodoxos said:

Εννοείς το πεδίο αριθμός στα βασικά στοιχεία ή στα στοιχεία δανείου; γιατί στα βασικά στοιχεία έχω 4 χαρακτήρες και δεν δέχεται διόρθωση. Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;

Στα στοιχεία του δανείου ... αν ελέγχει και τα άλλα καήκαμε.... Ίσως το διορθώσουν αργότερα

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, ppanag said:

Στα στοιχεία του δανείου ... αν ελέγχει και τα άλλα καήκαμε.... Ίσως το διορθώσουν αργότερα

στα στοιχεία δανείου δεν ισχύει αυτο.γιατί εκει εχεις την δυνατότητα να το διορθώσεις. στα βασικά στοιχεία δεν δίνεται η δυνατότητα επεξεργασίας. οπότε εξετάζει και τα βασικά στοιχεία.εκτός αν δεν εκανα εγω κατι σωστα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.