Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τοποθέτηση καυσόξυλων σε είσοδο/έξοδο οικοδομής


Giwrg0s

Recommended Posts

Που θα μπορουσα να αποθηκευσω καυσόξυλα;πυλωτη η οτιδηποτε αλλο δεν υπαρχει.το μπαλκονι πολυ μικρο 2*1 περιπου.μια γνωμη θα ηταν χρησιμη.

 

On 5/9/2019 at 10:11 ΠΜ, yian said:

Δηλαδή εγώ είμαι ο ιδιοκτήτης της οικοδομής. Και εσύ βάζεις στην οικοδομή μου ίσως και ένα τόνο ξύλα στη ταράτσα ή τον εξώστη ή με άλλα λόγια 1 τόνο πρόσθετο φορτίο στις πλάκες.

Επίσης μου ζητάς να βάλεις παλάγκο να τα ανεβοκατεβάζεις όπου εάν γίνει κάποιο ατύχημα με έχουν πάει μέσα αυθημερόν επειδή είμαι ιδιοκτήτης της οικοδομής.

Μετά από αυτά πιστεύεις ότι θα σου απαντούσα θετικά ή αρνητικά? Τυχερός είσαι που σε αφήνει ακόμη και να τοποθετείς τα ξύλα, μάλλον δεν το έχει σκεφτεί καλά...

Που θα μπορουσα να αποθηκευσω καυσόξυλα;πυλωτη η οτιδηποτε αλλο δεν υπαρχει.το μπαλκονι πολυ μικρο 2*1 περιπου.μια γνωμη θα ηταν χρησιμη.ουτε παπαγαλακι αφηνει να τοποθετησω.

 

(1) Πρόσθεσε τονισμό στο κείμενο της δημοσίευσής σου

(2) Οι συνεχόμενες δημοσιεύσεις και παραθέσεις δεν επιτρέπονται. Τα μηνύματά σου έχουν συγχωνευτεί.

Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos 33

Link to comment
Share on other sites

Α) Νοίκιασε ένα χώρο κοντά στο σπίτι σου (οικόπεδο, αποθήκη κτλ.)

Β) Αγόρασε μπρικέτες που είναι σε σακούλια και θα παίρνεις λίγα - λίγα.

Γ) Άλλαξε τρόπο θέρμανσης.

Τρεις λύσεις αμέσως- αμέσως!

Απορώ γιατί επέλεξες να θερμένεσαι με ξύλα, αφού δεν έχεις χώρο αποθήκευσης (δικό σου - χωρίς να εξαρτάσαι από άλλους και χωρίς να επιβαρύνεις άλλους).

Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν, pegiavass said:

Α) Νοίκιασε ένα χώρο κοντά στο σπίτι σου (οικόπεδο, αποθήκη κτλ.)

Β) Αγόρασε μπρικέτες που είναι σε σακούλια και θα παίρνεις λίγα - λίγα.

Γ) Άλλαξε τρόπο θέρμανσης.

Τρεις λύσεις αμέσως- αμέσως!

Απορώ γιατί επέλεξες να θερμένεσαι με ξύλα, αφού δεν έχεις χώρο αποθήκευσης (δικό σου - χωρίς να εξαρτάσαι από άλλους και χωρίς να επιβαρύνεις άλλους).

Σας ευχαριστώ πολυ!!απλα επειδη εχει τζακι το σπίτι ειπα να αναβα λιγακι.εννοείται οτι βαζω κ πετρέλαιο κ αναβω κάθε μερα σχεδον συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.