Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκπαιδευτήριο σκύλων & Δικαιολογητικά για άδεια


Recommended Posts

καλησπέρα, μου ζήτησε ένας πελάτης να κάνει εκπαιδευτήριο σκύλων...δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο...πήρα στην κτηνιατρική και μου είπα  οτι δεν τους έχει ξανατύχει και ότι πρέπει να το ψάξουν..γνωρίζει κανείς κάτι που μπορέι να με βοηθήσει?

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

4. Τις διατάξεις των παρ. 2, 3, 4 του άρθρου 5 του ν. 4039/2012, (Α' 15) «Για τα δεσποζόμενα και τα αδέσποτα ζώα συντροφιάς και την προστασία των ζώων από την εκμετάλλευση ή τη χρησιμοποίηση με κερδοσκοπικό σκοπό» αναφορικά με τις υποχρεώσεις ιδιοκτητών δεσποζόμενου ζώου συντροφιάς (εκπαίδευση - εκγύμναση κλπ), ως τροποποιήθηκαν και ισχύουν με τις διατάξεις του άρθρου 46 του ν. 4235/2014, (Α' 32) περί «Διοικητικών Μέτρων κ.λπ.».

δες και τα ΠΜ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα συνάδελφε,

Βγάλατε κάποια άκρη με το θέμα της άδειας λειτουργίας εκπαιδευτηρίου σκύλων? Εχω διάφορες απορίες καθώς μου έτυχε μια παρόμοια περίπτωση και δεν ξέρω πώς πρέπει να κινηθώ.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Edited by machie_d
Χρήση κεφαλαίων γραμμάτων
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.