Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πράξη Εφαρμογής Μπαλι (Δήμος Μυλοποτάμου) - Αναζήτηση στοιχείων


Recommended Posts

Καλησπέρα ,μήπως κάποιος συνεδελφος απο Ρεθυμνο έχει κάποιο ψηφιακό  υπόβαθρο ή στάσεις για εξάρτηση στην συγκεκριμενη περιοχή?

Ευχαριστώ.

 

Edited by ntanos
Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει πλέον τέτοια διάσπαση θεμάτων που το φόρουμ έχει γίνει ένας τεράστιος Λαβύρινθος θεμάτων στον οποίο εγώ πλέον χάνουμε.

Θέλω να ψάξω και να εντοπίσω θέματα και αρχεία που εγώ έχω ανεβάσει αλλά αδυνατώ να τα βω. 

Αναρωτιέμαι αν αυτό εδώ το θέμα δεν θα μπορούσε να χωρέσει σε μια άλλη όμοια ενότητα εδώ στα "Σχέδια Πόλεων"?

Για το θέμα τώρα.

Το έχω γράψει πολλές φορές. Μην περιμένετε να τα βρείτε όλα στο Ιντερνετ. Μπορεί να μου πείτε παλιομοδίτη αλλά νομίζω πως , αν πάει κάποιος στην τεχνική υπηρεσία του δήμου που παρακολουθούσε την μελέτη αυτή, θα έχει πολλά να κερδίσει.

Εκεί υπάρχουν σίγουρα όλα τα Ρ. Σχέδια Υπάρχουν οι λίστες των στάσεων της μελέτης. Υπάρχουν οι συντεταγμένες όλων των κορυφών των νέων οικοπέδων. Υπάρχουν τα αυτοσχέδια των Ο.Τ. με τις συντεταγμένες των κορυφών Τν. Υπάρχουν οι Πίνακες της Π.Ε.

Θέλω να ξέρω έστω έναν λόγο που κάποιος θα δώσει εδώ στο φόρουμ τα στοιχεία και σχέδια μια μελέτης?? Τι να πρωτο-δώσει?

Εγώ πάντως ΔΕΝ θα το έκανα με τίποτα. Και είναι νομίζω θράσος με ούτε καν 2 αράδες να το ζητάς. (εγώ πάντως έγραψα πολύ περισσότερα.)

Edited by nbr
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.