Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξάρτημα...


mc00324

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εντάξει συνάδελφοι, ο CostasV το έλυσε το μυστήριο οπότε όλοι πίσω στις παραλίες (λέω εγώ τώρα...):P

 

Αλήθεια τι κόστος παίζει να έχει ένα τέτοιο πράγμα? Εννοώ κόστος για τον τελικό αγοραστή, λιανική πώληση κοκ και όχι λχ κόστος κατασκευής.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Θα το αφήσω στους αρχιτέκτονες!:P

Εξ΄ άλλου έφαγα τα μαγαζιά για να βρω inox κουζινάκι και ψυγειάκι για την φοιτητική μου κατοικία και τελικά πήγαν άχρηστα (καθώς μαγειρεύω μια φορά την εβδομάδα και το ψυγείο απλά για παγάκια και αναψυκτικά κυρίως...ενίοτε και καμιά μπυρίτσα. Σπανιότατα να φυλάξω φαγητά που έφτιαξα λχ τπτ γεμιστά που τα τρώω και κρύα).

 

Όπως καταλαβαίνεις με την ίδια ακριβώς λογική ενδιαφέρομαι και για το κουπλέρ, δηλαδή σχεδόν για εγκυκλοπαιδική γνώση! Και το ασημί χρωματάκι είναι μια χαρούλα...

 

Λοιπόν? Καμιά ιδέα για κόστος?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, θέλω να μοιραστώ μαζί σας τα συμπεράσματα που εγώ, τουλάχιστον, έβγαλα από την πολύ πετυχημένη ενέργεια του mc00324 (πιθανά νέου μηχανολόγου μηχανικού), ο οποίος σκέφτηκε να ζητήσει τη βοήθεια των μελών του forum για να βρεθεί απάντηση στο ερώτημα που του έθεσαν.

 

Στη συζήτηση αυτή συμμετείχαν αρκετοί συνάδελφοι και κατέθεσαν είτε τη χιουμοριστική είτε την ουσιαστική γνώμη και άποψή τους για το ερώτημα, με 24 μηνύματα (εκτός του τελευταίου δικού μου).

 

Το σημαντικό, όμως, είναι ότι ένας από τους συμμετέχοντες (CostasV) είχε μια πρώτη ιδέα, βασισμένη στην επιστήμη και τις γνώσεις του, ερεύνησε το θέμα και απέδειξε με τεκμήρια ότι είναι σωστή.

 

Απόδειξη περίτρανη, λοιπόν, ότι πρέπει πάντα να συμβουλευόμαστε τους ειδικούς.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.