Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσθήκη ορόφου


 

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι αλλά δεν είναι το ίδιο μήκος για όλα τα σίδερα. Για κάθε διάμετρο και διαφορετικό μήκος. Και μετά τα υποστυλώματα που έχουν πρόβλημα πως θα το κάνεις ??? Επίσης μπορεί να μην είναι και καλά οι συνδετήρες, να είναι ανοιχτοί για παράδειγμα...μπορεί να έχουν μεγάλες αποστάσεις...υποστυλώματα είναι αυτά...4Φ16+4Φ14...

 

Βέβαια μπορούμε να το φιλοσοφίσουμε το θέμα...αρχίζει και γίνεται ενδιαφέρον...

Link to comment
Share on other sites

Κάποια ελαφρότερη κατασκευή είναι συζητήσιμη από την πλευρά του πελάτη;

 

(παλιές εποχές των προσθηκών με αλφαμπλόκ και σανιδώματα) :razz:

Link to comment
Share on other sites

Καλά το'χα καταλάβει ότι εσείς οι δυο είστε ό,τι να'ναι(pappos-rigid)! αστειεύομαι φυσικά!!αναμονές δεν ξέρω αν έχει,υποτίθεται θα τσεκάρει το boss!!πάντως έχω ακούσει ότι μπορούμε να ρίξουμε και λίγο ρύζι στις κολώνες και θα φυτρώσουν τα σιδεράκια!!΄για να σοβαρευτώ πάντως πιστεύω πως θα έχει αναμονές (άγνωστο αν θα είναι οι προβλεπόμενες ή όχι) γιατί όλοι οι ιδοκτήτες μ'αυτό το όνειρο ζουν, είτε έχουν μέτρα είτε όχι.την δουλίτσα την κόβω πάντως να γίνεται, άσχετα μ'αυτά που λέμε εμείς, γιατί όσο λιγότερο αίσθηση των δυνατοτήτων σου έχεις τόσο πιο επικίνδυνος γίνεσαι..και ο νοών νοείτο..ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Μην τον ακούς τον ridig αυτά που λέει για μένα...με ζηλέυει που είμαι φιλόσοφος και αυτός δεν είναι...

 

Άντε και έγινε...

Την υπογραφή ποιος θα την βάλει ???

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να'μαι ψαράς...αλλά όχι και χαζός!!καθδηγούμενος λοιπόν από την παλιά παροιμία που κάτι λέει για υπογραφές και πτηνά πράττω ανάλογα!!άλλωστε την θέση μου του την ξεκαθάρισα για υπογραφή στο συγκεκριμένο, οπότε δεν συζητιέται καν.pappos θέλω όμως την δική σου υπογραφή εν ήδη αυτογράφου στο καινούριο βιβλίο!ωπ, κάτι μου λέει οτι η διαχείρηση θα μας πετάξει έξω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Αναμονές φυτεύονται... αλλά θέλει έμπειρο συνεργείο και τα κατάλληλα υλικά!

Δεν κάνουμε απλά τρύπες με τρυπάνι για να βάλουμε τις αναμονές...

Δεν το έχω κάνει ποτέ, αλλά -απ'όσο γνωρίζω- θέλει ειδικά πρόσμικτα (ρητίνες, κλπ) και ειδική μελέτη...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.