Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φέρουσα Ικανότητα Ομάδας Πασσάλων


argyriss

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω άν γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα για υπολογισμό φέρουσας ικανότητας ομάδας πασσαλων. Δε βαριέμαι να τα υπολογίσω με το χέρι απλά θέλω να κάνω διάφορες δοκιμές και δεν είναι ότι πιο ευχάριστο μια τέτοια επαναληπτική διαδικασία.

ΣΑς ευχαριστώ.

 

 

Υ.Γ.Θα ήθελα και ένα σχόλιο αν είναι δυνατόν για το πόσο εύκολη είναι η εκμάθηση του λογισμικού και αν υπάρχει σε demo..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω άν γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα για υπολογισμό φέρουσας ικανότητας ομάδας πασσαλων. Δε βαριέμαι να τα υπολογίσω με το χέρι απλά θέλω να κάνω διάφορες δοκιμές και δεν είναι ότι πιο ευχάριστο μια τέτοια επαναληπτική διαδικασία.

ΣΑς ευχαριστώ.

 

 

Υ.Γ.Θα ήθελα και ένα σχόλιο αν είναι δυνατόν για το πόσο εύκολη είναι η εκμάθηση του λογισμικού και αν υπάρχει σε demo..

 

Αν υπάρχει χρόνος, θύμησέ μου κάποια πράγματα :( ώστε να ξεκινήσω κάτι ...

 

Φιλικά

 

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει χρόνος, θύμησέ μου κάποια πράγματα :( ώστε να ξεκινήσω κάτι ...

 

Φιλικά

 

Γιώργος

 

Σε ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον σου άλλα δεν θέλω να σε βάλω σε τέτοιο κόπο καθώς με δοκιμές στο χέρι τελικά κατέληξα εκεί που ήθελα..Αν έχω χρόνο αργότερα ίσως φτιάξω κι εγώ κάποιο προγραμματάκι και το ανεβάσω..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον σου άλλα δεν θέλω να σε βάλω σε τέτοιο κόπο καθώς με δοκιμές στο χέρι τελικά κατέληξα εκεί που ήθελα..Αν έχω χρόνο αργότερα ίσως φτιάξω κι εγώ κάποιο προγραμματάκι και το ανεβάσω..

 

Να' σαι καλά.

 

Αν υπήρχε χρόνος , ΔΕΝ θα με έβαζες σε κόπο.

 

Όταν ετοιμάσεις κάτι , ευπρόσδεκτο ...

 

Καλή συνέχεια .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.