Μετάβαση στο περιεχόμενο

GPS S9GNSS


Recommended Posts

stonex χρησιμοποιουν δυο φιλοι, ο ενας σε εργοταξιο πανω απο ενα χρονο τωρα, ο αλλος αγορασε ενα τα χριστουγεννα

 

μια χαρα, κανενα προβλημα, αν και τα παρελκομενα θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα απο οτι μου λενε

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενα θεματακι οι "ιπταμενοι" που κανουν μηνυματα σε συγκεκριμενα μερη του φορουμ.

Οι περισσοτεροι καταλαβαινουμε πιστευω με ποιον μιλαμε και τι διαβαζουμε. Επισης οι ΙΡ δεν λενε ψεματα..

Link to comment
Share on other sites

nismo Με έχεις μπερδέψει με τον newgeo πρέπει να έχεις πανικοβληθεί τελείως έτσι δεν είναι ? φαντάζομαι και στον ύπνο σου θα βλέπεις φαντάσματα ?

 

 

Α) Και αν διαβάσεις τα post μου σαν newtopo πες μου αν μεροληπτώ και αν κάνω διαφήμιση

 

Β) αν βρεις άλλο account από το newtopo να έχω έλα πες μου που έχω κάνει Post στο forum 

 

Δεν είναι τακτικές δικές μου αυτές να μπαίνω σαν γυναικούλα και να ρωτάω αν δοκιμάσατε το GPS που φέρνω χαχα

 

Και το όνομα σου λοιπόν είναι ; και για ποια εταιρία δουλεύεις ?

 

=-=-=-=-=

civilshop.gr

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.