Μετάβαση στο περιεχόμενο

leica gs15 vs promark500


Recommended Posts

Ξέρει μήπως καπιος συνάδελφος τις διαφορές rover leica gs15 και rover promark500.

To propark 500 το έχω δουλέψει αν και νεότερο μοντέλο από το προηγούμενο της magellan υστερεί σημαντικά σε κάποιους τομείς σε σχέση με τον προκάτοχο του.(βλέπε thales z-maxnet).

Πιο απο τα δυο θα διαλέγατε leica gs15 ή promark500???

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται μια σύγκριση τιμή-φορητότητα-αυτονομία μπαταρίας-ακρίβεια a posteriori.Το δεύτερο το έχω δουλέψει και είναι ικανοποιητικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά όλα τα GPS δίνουν XYZ στο σύστημα του HEPOS αλλά και στο ΕΓΣΑ87!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ solkit, από τη στιγμή που δουλεύεις στην Trimble θα ήταν πιο έντιμο να σταματήσεις να κάνεις διαφήμιση μέσα από το forum! Ο ρόλος του forum είναι η ανταλλαγή απόψεων των χρηστών και όχι των πωλητών/αντιπροσώπων.

Όσο για το ΧΥΖ στο HTRS07: όλοι εμείς που έχουμε δουλέψει/αγοράσει με GPS άλλων εταιρειών και βλέπουμε συντεταγμένες στο σύστημα του HEPOS, δεν είναι σωστές; Ο μετασχηματισμός, που έχει δημοσιεύσει η Κτηματολόγιο ΑΕ και που έχει ενσωματωθεί σε όλα τα λογισμικά, δεν είναι σωστός;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.