Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πόσο γρήγοροι είσαστε?


erling

Recommended Posts

εγώ χάλια.0,25

αλλά γιατί να είμαστε γρήγοροι?

οσο πιό γρήγορο ειναι ενα ζωο τοσο πιο λίγο ζή.

απλα η ταχύτητα και ο μη χαμενος χρόνος ειναι οι προσταγες του συστήματος του καπιταλισμου.

στην πραγματικότητα η βραδύτητα ειναι παραγοντας ποιοτικου εργου (σπεύδε βραδεως ειχε πή ενας εκ των 7 αρχαιων σοφων ) και παραγοντας υγιεινής και απολαυτικης ζωής.

ο μονος δε κερδισμένος χρόνος (για το ατομο) είναι ο χαμένος (συμφωνα με την θεώρηση του καπιταλιστικού συστήματος) χρόνος

να θυμαστε :οσο πιό γρήγορα τρεχετε (στην καθημερινη επαγγελματική ζωή)

τοσο πιο γρήγορα θα σας επισκεφτεί το γήρας με τα σημάδια του (ρυτίδες,ασπρα μαλια,καρδιοαγειακα κλπ κλπ)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

0,1825 μετά από 5 προσπάθειες (είχαμε και κάτι πέναλτυ) :mrgreen:

 

Το εν λόγω παιγχνίδι δοκιμάζει τα αντανακλαστικά και την ταχύτητά μας. Αν δεχτούμε αυτό , απλά παίζουμε για να δοκιμαστεί η αμεσότητα των αντανακλαστικών μας. Αν δεν το δεχτούμε, κανείς δεν μας ανάγκασε να παίξουμε.

 

Και στην ζωή μας - τουλάχιστον όσοι ζούμε σε μεγαλουπόλεις - τρέχουμε για να προλάβουμε. Γενικώς ...

 

Link to comment
Share on other sites

Χμμ, erling γιατι μας το κανεις αυτο? Εσυ ειχες βαλει και εκεινα τα παιχνιδια με τις γεφυρες και με τις κατεδαφισεις? Αντε να ξεκολλησουμε τωρα.. :D

 

edit: Εκανα κατι απιστευτο!

Δειτε την φωτο

post-549-131887231852_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και στην ζωή μας - τουλάχιστον όσοι ζούμε σε μεγαλουπόλεις - τρέχουμε για να προλάβουμε. Γενικώς

όλοι τρεχουμε.και εγώ που τα λεω αυτα ,πιο πολύ.

απλα φιλοσοφούμε.τρεχουμε για να φθασουμε πού?ολοι γνωρίζουμε πιο είναι το τερμα.

edit το παιχνίδι ειναι πολύ διασκεδαστικό.δεν λέω να μην παίζουμε.απλά βρήκα ευκαιρία για λίγη φιλοσοφια

Link to comment
Share on other sites

photoshop ?

 

:smile:

 

αληθινη δεν έχει γίνει επεξεργασια πέρα απο το crop. Εφαγα τα μουτρα μου πολλες φορες μέχρι να το κάνω, για αυτο και τα 4,5 τα έχω χαλαρα για να μην "καώ". Νομίζω οτι γυρνανε το κεφάλι προς τα δεξιά πριν ξεκινησουν, οποτε αν το δοκιμασεις καμια 10αρια φορες θα σου κάτσει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.