Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οικοδομική άδεια για διώροφο από ΑΤΜ


kasvan

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

skafos τιμή ζώνης τί εννοείς; (φαντάζομαι δεν θα παίζει κανένα ρόλο με ελεύθερες τις αμοιβές)

 

Όχι , με τις αμοιβές που θα ισχύσουν και την ελεύθερη ανοικτή αγορά , κανένα ρόλο τελικά δεν θα παίξει.

 

Με λίγη μελέτη και τα κατάλληλα προγράμματα , σε λίγο καιρό θα είσαι έτοιμος .

 

Βέβαια , η φυσική ερμηνεία των όσων προκύψουν δεν θα είναι αυτονόητη αλλά για αρχή θα το πιστεύεις το πρόγραμμα ακόμη και αν δεν εφαρμόζει τους ευρωκώδικες στην τελευταία εκδοχή τους. Μάλιστα , η αγορά του προγράμματος καλό θα είναι να γίνει λίγο αφού ενσωματωθούν ώστε να αντιμετωπισθούν τα πρώτα bugs και να μην χρεωθεί κόστος αναβάθμισης σε ευρωκώδικες. Θα παίξουν προσφορές οπότε , ρίξε μια ματιά και εδώ ή μίλησε κατευθείαν με τους κατά τόπους αντιπρόσωπους.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

 

Δ-Ε-Ν Α-Ν-Τ-Ε-Χ-Ω Ρ-Ε Φ-Ι-Λ-Ε................Ε-Ρ-Χ-Ε-Τ-Α-Ι Η Ρ-Η-Ξ-Η Σ-Τ-Ο-Μ-Α-Χ-Ο-Υ!!!!!!!

 

rigid,στο είπα,κράτα το........

Link to comment
Share on other sites

και εγω αρχισα να ξαναπαιρνω διοροφα(εχω ηδη αναλαβει πεντε αυτο τον μηνα)-τωρα θα το επεκτεινω στα τριορωφα.μη μασας ,ξεκινα να παιρνεις αδειες.

ΥΓ οι ΠΜ ειναι τοσοι ,που για ενα ευτελες ποσο θα σου υπογραψουν και τετραωροφο.για πιστοποιηση στις συγκολησεις υπαρχει ειδικος οπως ειδες,δινει και πτυχιο

Link to comment
Share on other sites

ποιον έχεις για τη διεκπεραίωση? τον πιτσαδόρο?

δινει και πτυχιο

πτυχιάρα, ναααααααααα τόση με το συμπάθειο

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι

εκτιμώντας ιδιαίτερα όσους έχουν πάρει θέση στο παρόν θέμα επιτρέψτε μου να σας πώ ότι για άλλη μιά φορά θα οδηγηθούμε σε προστριβές και αντιπαραθέσεις που δεν αρμόζουν

θα αναγκαστώ να κλειδώσω το θέμα

αν θεωρείται ότι η εικόνα κλειδωμένων θεμάτων ανταποκρίνεται στο επίπεδο του φόρουμ

λυπάμαι δεν είναι έτσι τα πράγματα

τα ξαναλέμε

Link to comment
Share on other sites

skafos δεν παίρνω την ευθύνη να κάνω στατικά και να τα υπογράφει άλλος χωρίς να ξέρω. Οι ευροκώδικες αν βγούμε από το ευρώ θα εφαρμόζονται;

 

Σπυριδούλα να γίνω και εγώ τοπογράφος - συγκολλητής;

 

Αγαπητέ συνάδελφε ΘΕΟΧΑΡΗΣ δεν νομίζω να υπάρχει κάποια αντιπαράθεση. Σαν νέος μηχανικός πρέπει να γνωρίζω το σύνολο των δικαιωμάτων στην εργασία που έχω βάσει των Βασιλικών Διαταγμάτων χωρίς να προσβάλλω κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

και εγω αρχισα να ξαναπαιρνω διοροφα(εχω ηδη αναλαβει πεντε αυτο τον μηνα)-τωρα θα το επεκτεινω στα τριορωφα

 

...

ενώ αυτοί που έχουν κομμάτι είναι πάρα πολύ σχετικοί. αλλά αυτό έπρεπε να είχε γίνει παλιότερα. τώρα δεν βγαίνει ούτε άδεια για κοτέτσι.

 

 

Τελικά η πτηνοτροφία ακμάζει. Διόροφα και τριόροφα κοτέτσια καιρό είχα να δω.

Αλήθεια, παίζουν ευρωκώδικες ή τα πας με τον ισχύοντα .

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή σου kasvan, αυτομολείς στους τρισκατάρατους, μου θυμίζεις την κορούλα μου που ήρθε τις προάλλες και μου ανακοίνωσε οτι δεν είναι πια Ολυμπιακός, έγινε Παναθηναϊκός :(Τι θα γίνει με μας αν θα πλακώσει δουλειά και δε θα βλέπουμε τα πυρακτωμένα σου post?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.