Μετάβαση στο περιεχόμενο

Με τι ''φορτώνουμε'' στην δουλειά μας!!


akius

Recommended Posts

εγω ιδιωτη σε πολεοδομια δεν στελνω ουτε για ερωτηση αν ειναι ο καιρος καλος πια....

 

οποιος παει δεν γυριζει τον ρουφα η τρυπα της πολεοδομιας που δεν αφηνει ουτε αδεια μικρης κλιμακας να γινει εκτος συστηματος....

 

 

με αυτο και αν φορτωνω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 39
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οποιος παει δεν γυριζει τον ρουφα η τρυπα της πολεοδομιας που δεν αφηνει ουτε αδεια μικρης κλιμακας να γινει εκτος συστηματος....

Επειδή δεν έχω μεγάλη εμπειρία με το πάρε-δώσε στις πολεοδομίες, θέλεις να πείς ότι στρέφουν το πελάτη ενάντια του μηχανικού του με σκοπό να τον στείλουν σε δικό τους με ενοικιασμένη υπογραφή;

Link to comment
Share on other sites

θελει να πη οτι αρπαζουν τη δουλεια σαν τα κορακια-αν δεν εχεις εμπειρια απο τις πολεοδομιες δεν εχεις δη απολυτως τιποτα απο την Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

ενα θα σου πω μονο συναδελφε skeptikos

 

σκεψου να βγαζεις αδεια για το δικο σου σπιτι και καποια στιγμη να παει καποιος συγγενης σου να παραλαβει κατι εγγραφα και ο της πολεοδομιας να προτεινει στον συγγενη σου ναναλαβει την αδεια !!!

 

μουτυχε και απο τοτε τερμα....

 

 

ουτε για ρευματοδοτηση συναδελφε erling

 

λεω μια τιμη με τον ιδιωτη και μου κανει μια εξουσιοδοτηση να κανω ολες τις νομιμες ενεργειες για συνδεση με τα δικτυα και τρεχω παντου....

 

 

 

υ.γ το τμημα αυθαιρετων των πολεοδομιων να τηλεφωνει για ναναλαβει τακτοποιηση Η/χ πως σας ακουγεται?

Link to comment
Share on other sites

υ.γ το τμημα αυθαιρετων των πολεοδομιων να τηλεφωνει για ναναλαβει τακτοποιηση Η/χ πως σας ακουγεται?

 

Ωραίο. Δώσε μου περισσότερα στοιχεία, να υποβάλλω μήνυση αύριο. Κυριολεκτικά δεν κολλάω πουθενά στο να τα κάνω λίμπα! Έτσι κι αλλιώς ευτυχώς το αντικείμενο με το οποίο ασχολούμαι δεν έχει νταλαβέρια με αυτό το βόθρο που λέγεται "Διευθύνσεις Πολεοδομίας".

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαινει ακρη δυστυχως....

μακαρι να βγαζαμε....

οι ιδιοι που υπογραφουνε τις αδειες τους οι ιδιοι παλι τηλ...

 

δυστυχως η τρυπα παλι δουλεψε...

 

και δουλευει στο κομματι των ιδιωτων που εχουνε καταγγελια και αυτοψια και ΣΙΓΟΥΡΑ θα κανουνε τακτοποιηση Η/Χ για να γλυτωσουνε τα χειροτερα.....

Link to comment
Share on other sites

να παει καποιος συγγενης σου να παραλαβει κατι εγγραφα και ο της πολεοδομιας να προτεινει στον συγγενη σου ναναλαβει την αδεια !!!

μουτυχε και απο τοτε τερμα....

ουτε για ρευματοδοτηση συναδελφε erling

Εντάξυ τα παραπάνω τα καταλαβαίνω, αν και μου κάνει εντύπωση η διατύπωση που θα χρησιμοποιήσει ο της πολεοδομίας προκειμένου να αναλάβει μία άδεια η οποιά ήδη βρίσκεται σε εξέλιξη.

Στο στάδιο της ρευματοδότησης δε τι να αναλάβει, αφού η άδεια έχει κριθεί.

Link to comment
Share on other sites

συναδελφε εμενα δεν μουχει τυχει στην ρευματοδοτηση αλλα απο αυτα πακουω απο γνωστους προτιμω να πηγαινω εγω για ολα...

 

 

ρευματοδοτηση = περασμα και απο τμημα αυθαιρετων να δουνε αν εχεις καταγγελια

 

οσο για την διατυπωση.....πιο γρηγορα...πιο πολλα μετρα....θα κοιμασαι ησυχος....δεν θασενοχλησει κανενας......γιαννης κερνα γιαννης πινει.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.