Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πολεοδομικά σταθερότυπα


Recommended Posts

johnfistikis

 

Εγώ,εσύ,οι περισσότεροι από εμάς είμαστε ΨΑΡΟΥΚΛΕΣ μπροστά στο ΜΑΚΑΡ.Κάτι ξέρω για να στο λέω........

 

Αφενός μεν λοιπόν είσαι βέβηλος μόνο κ μόνο που απαντάς με αυτόν τον τρόπο σε ένα μέλος που μόνο τιμή μας κάνει που συμμετέχει (και πίστεψέ με,ξέρω πότε πρέπει να ψαρώνω με κάποιον κ πότε όχι...),αφετέρου ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ να πάρεις απάντηση σε ένα φόρουμ που ΚΑΝΕΙΣ δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει!!!!Εγώ π.χ. ψάχνω κάτι τέτοια θρεντς έτσι για να σπάσω πλάκα,όχι για να απαντήσω......

 

Αν καίγεται ο πισινός σου,πάρε τηλ στον ΠΣΔΑΤΜ και ρώτα τους,κ μάλιστα με αυτήν την επιμονή περίμενε να πάρεις απάντηση........εγώ συνήθως αυτό κάνω,από το να περιμένω να μου απαντήσει ο κάθε ξέμπαρκος εδώ μέσα.Ή παίρνω τηλέφωνο γνωστούς.Αν δεν έχεις ούτε γνωστούς,τότε την έβαψες αν απαντάς με αυτό τον τρόπο!:D

 

Π.χ. την τελευταία εβδομάδα έχω θέσει δύο δύσκολα ερωτήματα,τα οποία θέλουν εμπειρία μεγάλη για να απαντηθούν,αλλά ********************************δεν πήρα απάντηση.Αν περίμενα απάντηση από δω για να κάνω τη δουλειά μου,τότε πρέπει να το κλείσω το μαγαζί.....

 

Όσον αφορά την επίδειξη γνώσεων.......όποιος είναι μάγκας κ τα ξέρει,έχει κ το δικαίωμα να πουλά μούρη,εφόσον εδώ μέσα όλοι πρέπει να ΓΛΥΦΟΥΝ αυτούς που ξέρουν,αλλιως θα έτρεχαν στους συλλόγους τους για απαντήσεις,ωστόσο εκμεταλλευόμαστε την καλή διάθεση μερικών.......Με αποτέλεσμα να μπαίνει εδώ μέσα και η κουτσή Μαρία κ να ψάχνει απαντήσεις (δεν αναφέρομαι σε σένα),γεγονός που αποδεικνύει για άλλη μια φορά ότι πάμε από το κακό στο χειρότερο.......Είσαι τυχερός που ο ΜΑΚΑΡ δεν είναι τέτοιος άνθρωπος λοιπόν.Εγώ αντιθέτως ΕΙΜΑΙ τέτοιος άνθρωπος,δυστυχώς!Εξ ού κ το spam στο παρόν θρεντ!:lol:

 

 

Παρατήρηση: Είμαστε ευγενικοί, κόσμιοι, σεβόμαστε τους συνομιλητές μας, δεν τους προσβάλουμε και δεν τους ειρωνευόμαστε. Προσπαθήστε να είστε πιο κόσμιοι και προσεκτικοί στην επιλογή των λέξεων που χρησιμοποιείτε.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, ilias

 

Υ.Γ. όπου ******************* = προσβλητικοί χαρακτηρισμοί μελών του Φόρουμ

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

κοιτάξτε να δείτε

όταν δεν γνωρίζουμε κάτι είναι προτιμότερο να πούμε "δεν ξέρω" ή να μην απαντήσουμε καθόλου παρά να αραδιάζουμε γενικότητες και να προσπαθούμε να κάνουμε μάθημα για πράγματα που ο ερωτών ήδη γνωρίζει μόνο και μόνο για να δείξουμε ότι ξέρουμε.

 

το ερώτημα που έκανα ήταν πολύ σαφές και συγκεκριμένο και η απάντηση απλά γενική και αόριστη.

 

Όσον αφορά αυτά που γράφει ο GRTOPO που είναι και υπερσυντονιστής από ότι βλέπω, απλά επιβεβαιώνει ότι μερικοί εδώ χρησιμοποιούν το φόρουμ περισσότερο για να κάνουν επίδειξη γνώσεων, (μερικές φορές ακόμα και όταν δεν τις διαθέτουν), παρά γιατί θέλουν να βοηθήσουν πραγματικά ένα συνάδελφο.

Γεια σας και χαρά σας

 

johnfistikis λυπάμαι πολύ που βλέπω ότι εμμένεις στις απόψεις σου και δεν ανακαλείς. Κρίμα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.