Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξομοιωτής πτήσεων διαστημοπλοίου σε ΤΕΙ της Αθήνας


stayros

Recommended Posts

Ναι πραγματικά αυτό που λέει ο dgt, δεν μου αρέσει και εμένα αν και δεν πιστεύω πως αυτός είναι ο λόγος. Και εγώ το είδα αλλά αφού το είχα ακούσει πριν από αλλού, δεν θεώρησα σκόπιμο να εκφραστώ.

Συγχαρητήρια και από εμένα στο Ίδρυμα και δεν υπάρχει λόγος να γίνει ακόμα ένα ρινγκ.

Link to comment
Share on other sites

@erling σε πολλά ΤΕΙ γίνεται "δουλειά", αλλά δυστυχώς οι δυνατότητες είναι περιορισμένες λόγω "ισχνής" χρηματοδότησης.

Υπάρχουν αξιόλογοι δάσκαλοι με όρεξη που προσπαθούν και αρκετοί σπουδαστές με αντίστοιχο ενδιαφέρον να μάθουν.

Η ουσία είναι ότι οι σχολές προσπαθούν να αποδείξουν ότι δικαίως βρίσκονται στην Ανώτατη εκπαίδευση είτε από τέτοιες ενέργειες είτε από αξιολογήσεις.

Αυτή την προσπάθεια έρχεται να την καταστρέψει η πολιτική του Υπουργείου με την κατάργηση της βάσης του 10 με όλα αυτά που γνωρίζουμε.

Υπάρχουν κι άλλες τέτοιες προσπάθειες που δεν γίνονται γνωστές και πολλές φορές οδηγούνται και σε αποτυχία αλλά αυτό που μετράει είναι η προσπάθεια, η όρεξη και η θέληση της επιτυχίας.

Ένα μπράβο σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
δεν ντρεπομαστε που ειμαστε απο Τ.Ε.Ι. αντιθέτως ειμαστε υπερηφανοι

 

Εννοείτε αυτό! Απλά να τα βλέπουν κάποιοι άσχετοι που νομίζουν πως το ΤΕΙ είναι του πεταματού.

;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.