Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ιδιοκτησιακό - πολεοδομικό ερώτημα: Πρόβλημα ημιυπαίθριων χώρων από διπλό σχέδιο κάτοψης ορόφου


jxroa70

Recommended Posts

Ίσως αν ρίξεις και μία ματιά στην Αιτιολογική Έκθεση της αναθεώρησης, να γράφει αναλυτικά τον λόγω που έγινε η αναθεώρηση.

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος ο όποιος έγινε η αναθεώρηση τελικά τον γνωρίζω, επίσης γράφετε στη σελίδα Α3 του στελέχους της οικ. Αδείας.

Γράφει αυτά που έχω αναφέρει πιο πάνω, και δεν γίνεται καμία αναφορά για αλλαγές στο δικό μου όροφο που να αφορούν το διαμέρισμα μου. Ένα ξερό σχέδιο κάτοψη χωρίς καμία αιτιολογία. (Διάφορες προβλέψεις, που τελικά τροποποίησαν το απούλητο διαμέρισμα άλλου ορόφου για τη δημιουργία χώρου στο ισόγειο).

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και θα σας ενημερώσω όταν θα έχω νεώτερα

 

Συγγνώμη για την έκφραση’’ Ένα ξερό σχέδιο κάτοψη χωρίς καμία αιτιολογία’’ αλλά ένα δεύτερο σχέδιο κάτοψης χωρίς καμία αιτιολογία.

Ευχαριστώ.

 

Παρακαλώ πολύ να μη κάνετε διαδοχικές δημοσιεύσεις. ΑΝ έχετε κάτι να προσθέσετε και δεν έχει νέα δημοσίευση από άλλο μέλος, απλά κάνετε edit στο ήδη υπάρχον post και προσθέτετε τα συμπληρωματικά σχόλια.

Ευχαριστώ, GRTOPO

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.