Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φυσικό αέριο-Χαλκίδα


xobit

Recommended Posts

Εχει μπει σχετική διαφήμιση-ενημέρωση της ΔΕΠΑ για την Στερεά Ελλάδα- Εύβοια στον τοπικό τύπο της Χαλκίδας.

Εντός του 2011 (λένε...) θα ιδρυθεί η "Εταιρία Παροχής Αερίου Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας" και θα αρχίσει σταδιακά η τροφοδοσία....

Link to comment
Share on other sites

γκαντεμιά...

Να την βράσω εντός του 2011. Εγώ μετακόμισα ήδη με πλήρεις εγκαταστάσεις φυσικού αερίου αλλά λέβητα πετρελαίου και κουζίνα ηλεκτρική φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

Εντός του 2011 θα αρχίσει..... σταδιακά.....

Αν στη Χαλκίδα έχουμε φυσικό αέριο (σε οικιακές καταναλώσεις) εντός του 2014 εγώ θα είμαι πολύ ευχαριστημένος..... Οτιδήποτε άλλο (στο νωρίτερο εννοείται) θα μου προκαλέσει μεγάλη έκπληξη....

Link to comment
Share on other sites

Να μην παρεξηγηθώ.... Υποθέσεις κάνω βασιζόμενος στην μέχρι τώρα ταχύτητα των έργων.....:P

Μπορεί (μακάρι) να μας εκπλήξουν ευχάριστα.....

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η νομοθεσία που λέει οτι πρέπει να υποβληθεί μελέτη φυσικού αερίου ακόμα και αν δεν υπάρχει αέριο στην περιοχή?

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η νομοθεσία που λέει οτι πρέπει να υποβληθεί μελέτη φυσικού αερίου ακόμα και αν δεν υπάρχει αέριο στην περιοχή?

 

Προεδρικό διάταγμα 420 και κατόπιν συμπληρώθηκε με το άρθρο 30 μάλλον του Ν.3175/2003.... από εκεί και πέρα δεν γνωρίζω αν έχει βγεί κάτι άλλο....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.