Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πτυχιακή - Επεξήγηση αποριών μέσω φωτογραφιών


 

Recommended Posts

Γεια σας προκειται να τελειωσω καποτε την πτυχιακη εργασια με θεμα.

<Βιντεοσκοπηση>

αρχικα θα κανω αυτην την δημοσιευση και θα ανεβαζω φωτογραφιες για περιγραφή διότι ειμαι νεος ακομα και δεν ξερω πολλα πραγματα διοτι θα ερωτηθω στην εξεταση και μην μου τυχει τιποτα και με πιασουν αδιαβαστο και μου πουν μονο τραβουσες βιντεο.. και οπως βλεπω ειστε πολυ προθυμοι.αν θελετε και εσεις να με βοηθησετε.. :) :D :)

Εχω αρχισει και τραβαω πλανα απο μια μικρη οικοδομη <υπογειο>απο την εκσκαφη μεχρι και την την πλακα υπογειου.την συνεχεια θα κολησω απο αλλη οικοδομη που θα βρω λογω του οτι πρεπει να κανω και καλοκαιρι και μενω αλλου :P :lol: μια φωτο για αρχη..

 

Παρατήρηση: Οι τίτλοι των θεμάτων πρέπει να είναι με σωστή ορθογραφία και με τόνους και να είναι συγκεκριμένοι και όχι γενικοί.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ.

post-4276-131887201869_thumb.jpg

post-4276-131887202026_thumb.jpg

post-4276-131887202628_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ειδους πτυχιακή είναι αυτή ???? Σε ποια σχολή είσαι ????

 

Αυτό που βλέπεις είναι προφανώς ενισχυμένη ζώνη εκεί θα καταλίγουν οι οπλισμοί του κλιμακοστασίου ...

Link to comment
Share on other sites

Τι ειδους πτυχιακή είναι αυτή ???? Σε ποια σχολή είσαι ????

 

Αυτό που βλέπεις είναι προφανώς ενισχυμένη ζώνη εκεί θα καταλίγουν οι οπλισμοί του κλιμακοστασίου ...

 

Όπως εξηγώ και παραπάνω θα κάνω κατι σαν ντοκιμαντέρ με τις διάφορες εργασίες που γίνονται με κείμενα φώτο βίντεο και αφήγηση κατα την διάρκεια απο εμένα, τύφλα να έχει το discovery channel :shock: Πολιτικών Δομικών έργων.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φύσικα και θα το κάνω με βάση ΕΑΚ- ΕΚΩΣ η εργασία μου θα περιλαμβάνει πως το έχω σκεφτεί πρώτη παρουσίαση με power point με εικόνες και επεξηγήσεις οπλισμών με βάση κατασκευαστικών διατάξεων κτλ.μετα κάπου στο μισάωρο το βίντεο και παραδωση σε τεύχος αναλυτικά οι εργασίες..

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον εκει που ειναι η ενισχυμενη ζωνη να υπαρχει και τοιχοποιια απο πανω και η μικρη πλακα αριστερα της να ειναι τριερειστη.

 

Πολυ σιδερο δεν εχει ρε παιδια αυτη η Ε.Ζ. ? Οταν θα ερθουν και οι οπλισμοι απο την σκαλα δεν θα πηξει εκει ?

 

Αν βλεπω καλα , τα τσερκια των δοκων πρπει να ειναι φτιαγμενα στο χερι ?

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον εκει που ειναι η ενισχυμενη ζωνη να υπαρχει και τοιχοποιια απο πανω και η μικρη πλακα αριστερα της να ειναι τριερειστη.

 

Πολυ σιδερο δεν εχει ρε παιδια αυτη η Ε.Ζ. ? Οταν θα ερθουν και οι οπλισμοι απο την σκαλα δεν θα πηξει εκει ?

 

Αν βλεπω καλα , τα τσερκια των δοκων πρπει να ειναι φτιαγμενα στο χερι ?

 

οχι δεν ειναι τριέριστη τετραέριστη είναι.οσο για τα τσέρκια ναι στο χέρι είναι φτιαγμένα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.