Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Γειά σας και από εμένα.. θα ήθελα να μου πεί κανείς αν γνωρίζει τι τεστ βάλανε στην Αθηνα(elpe) για την θέση χειριστή λειτουργίας? Με έχουν καλέσει να δώσω εξετάσεις στη θεσσαλονίκη και λέω να μην πάω τελείως αδιάβαστος... ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παίδες καλησπέρα! Είδα οτι βγήκαν τα αποτελέσματα και σε σειρά κατάταξης και Αύξων αριθμό είμαι μέσα για τις συνεντεύξεις. Το θέμα ειναι οτι μιλάω και για μια άλλη δουλειά παράλληλα πολύ καλή αλλα είμαι σε δίλημμα.. Τι να κάνω.. νομιζω τα ελπέ είναι η καλύτερα επιλογή σωστα? Η άλλη ειναι σε γραφείο σε μεγάλη εταιρία στο ηλεκτρολογικό τμήμα η οποία είναι σχεδόν σίγουρη και φοβάμαι μην γίνει βλακεία.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα! Είδα οτι βγήκαν τα αποτελέσματα και σε σειρά κατάταξης και Αύξων αριθμό είμαι μέσα για τις συνεντεύξεις. Το θέμα ειναι οτι μιλάω και για μια άλλη δουλειά παράλληλα πολύ καλή αλλα είμαι σε δίλημμα.. Τι να κάνω.. νομιζω τα ελπέ είναι η καλύτερα επιλογή σωστα? Η άλλη ειναι σε γραφείο σε μεγάλη εταιρία στο ηλεκτρολογικό τμήμα η οποία είναι σχεδόν σίγουρη και φοβάμαι μην γίνει βλακεία.

Μ αρεσει που εισαι σε διλλημα....

 

κρατα το σιγουρο και οταν προκυψει συνεντευξη για τα ελπε πας για την τιμη των οπλων....

 

γιατι αν δεν εχεις μπαρμπα να το σπρωξει μην περιμενεις να μπεις εκει....

Edited by ANEMONA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Κι εγώ για την τιμή των όπλων θα πάω. Ή συνέντευξη ειναι τύπου, "πείτε μας 5 πράγματα για τον εαυτό σας, γιατί να σας προσλαβουμε, γιατί θέλετε να εργαστειτε σε εμάς" κλπ?

 

Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά ή ικανότητα ήταν μέχρι το τεστ, από κει και πέρα...το χάος...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσει που εισαι σε διλλημα....

 

κρατα το σιγουρο και οταν προκυψει συνεντευξη για τα ελπε πας για την τιμη των οπλων....

 

γιατι αν δεν εχεις μπαρμπα να το σπρωξει μην περιμενεις να μπεις εκει....

Ξέρω πολύ καλα τι μέσο υπάρχει απλα ρωτάω...Ναι όντως για την τιμή των όπλων...

Link to comment
Share on other sites

Και έρχεται το τηλέφωνο....Παρασκευή 4.30 το μεσημέρι στα διυλιστήρια ασπροπύργου μου λέει χωρίς συνοδούς γιατι δεν υπάρχει χώρος... και να είμαι νωρίτερα εκεί οπλισμένος με υπομονή γιατι μπορεί να περιμένω.

 

Θα γίνεται ο χαμός απο κόσμο και βύσμα εκει μεσα... Άντε να δούμε τι θα δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Και έρχεται το τηλέφωνο....Παρασκευή 4.30 το μεσημέρι στα διυλιστήρια ασπροπύργου μου λέει χωρίς συνοδούς γιατι δεν υπάρχει χώρος... και να είμαι νωρίτερα εκεί οπλισμένος με υπομονή γιατι μπορεί να περιμένω.

 

Θα γίνεται ο χαμός απο κόσμο και βύσμα εκει μεσα... Άντε να δούμε τι θα δούμε..

Καλησπέρα mitso, αν επιτρέπεις τι αριθμό κατάταξης είχες και σε καλέσαν για την παρασκευή γιατί είμαι κ εγώ ανάμεσα στους ενδιαφερόμενους και θέλω να μάθω πότε ακριβώς θα με καλέσουν και εμένα 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mitso, αν επιτρέπεις τι αριθμό κατάταξης είχες και σε καλέσαν για την παρασκευή γιατί είμαι κ εγώ ανάμεσα στους ενδιαφερόμενους και θέλω να μάθω πότε ακριβώς θα με καλέσουν και εμένα 

 115 νούμερο ήμουνα εγω με σειρα κατάταξης 36

Link to comment
Share on other sites

 115 νούμερο ήμουνα εγω με σειρα κατάταξης 36

Thanx,  εγώ είμαι 150 οπότε λογικά την άλλη εβδομάδα θα με καλέσουν και εμένα. Καλή επιτυχία ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες ότι γύρισα απο ασπροπυργο..Μια χαρά απλη  συνέντευξη τι εχεις κανει εως τωρα με επιτροπη 4 ατόμων. Εύκολα ήταν και αψογοι όλοι τους.

Εμαθα και κάποια πραγματακια. Για εισαγωγικό μισθό το πρωτο τρίμηνο, για το τι κάνεις..

Επίσης μου πανε οτι θα πάρει απο 60 το κάθε διυλιστήριο γιατι πίεσε το σωματείο επειδή υπάρχει μεγάλη έλλειψη

ότι θέλετε πέίτε

Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.