Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Εγώ να κάνω μια άσχετη ερώτηση. Στην επιστολή που στάλθηκε, λένε ας πούμε συγχαρητήρια τάδε μέρος τάδε ώρα για ιατρικές εξετάσεις; Η θα υπάρξει μετέπειτα ενημέρωση για αυτά; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν λένε συγχαρητήρια, είναι ψιλοαφηρημενο και λένε θα ειδοποιηθούμε. Δεν είναι δεσμευτικό πρόσληψης, θα πρέπει να περάσουμε επιτυχώς και το επόμενο στάδιο.

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, Mech25 said:

Δεν λένε συγχαρητήρια, είναι ψιλοαφηρημενο και λένε θα ειδοποιηθούμε. Δεν είναι δεσμευτικό πρόσληψης, θα πρέπει να περάσουμε επιτυχώς και το επόμενο στάδιο.

Δεν αναφέρει δηλαδή ημερομηνίες για ιατρικές εξετάσεις κλπ. Περιμένετε ξανά κι εσείς λοιπόν 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορούν να σε κόψουν δηλαδή και στις εξετάσεις μετά;

Συγχαρητήρια παιδιά σε όσους μπήκαν πάντως, έστω και σε αρχικό στάδιο.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, Mech25 said:

Δεν λένε συγχαρητήρια, είναι ψιλοαφηρημενο και λένε θα ειδοποιηθούμε. Δεν είναι δεσμευτικό πρόσληψης, θα πρέπει να περάσουμε επιτυχώς και το επόμενο στάδιο.

Καλησπερα σημερα ελαβες το mail η χτες;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Επιβεβαιώνω και εγώ email  από Νότο.  Ρε παιδιά αυτό με τις ιατρικές εξετάσεις τι φάση; Είναι νόμιμο κάτι τέτοιο; Πρώτη φορά το ακούω σε διαδικασία πρόσληψης

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Επίσης χωρις mail και εγω απο βορρά. Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ για αυτό με τις ιατρικές εξετάσεις. Γνωρίζει κάποιος να μας πει τι είδους εξετάσεις είναι αυτές? Θα μας στείλουν αυτοί κάπου συγκερκιμένα η μπορούμε να πάμε μόνοι μας? Επίσης κάνουν τοξικολογικές εξετάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.