Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

1 λεπτό πριν, RUB said:

Μην πτοείσαι, πότε δεν ξέρεις,  άλλωστε παίζει ρόλο και πως τα πήγαν οι άλλοι οπότε κανείς δεν μπορεί να ξέρει...ο χρόνος σου έφτασε?

Καλά ναι για όλους ήταν δύσκολα.μακάρι.απλά είχα κάνει προετοιμασία κ περίμενα να τα πάω καλύτερα.στα δύο πρώτα,γλωσσικού κ αριθμητικού συλλογισμού όχι.στα αγγλικά ναι.πότε δίνετε?καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, anastasian said:

Τι προετοιμασία έκανες ακριβώς? και από που? Στα δύο πρώτα που δεν έφτασε ο χρόνος τι σύστημα έπαιξες? απλά συμπλήρωσες στην τύχη ή τα άφησες αναπάντητα? σας είπαν για αρνητική βαθμολογία?

Δεν μας έχουν ειδοποιήσει ακόμα...αναμονή...

 

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, RUB said:

 

Έχει τέστ αντίστοιχα στα αγγλικά,numerical και verbal.βρήκα στο youtube.η εταιρεία είναι η evalion που κάνει το διαγωνισμό των ελπε κ βάζει τεστ shl.ψάξε κ εκεί έχει τεστ.δεν με βοήθησε ιδιαίτερα γιατί ήταν δύσκολα τα θέματα.δεν έχει αρνητική κάνε πρώτα τα πιο εύκολα.όπου κολλάς το αφήνεις.έβαλα κ κάποια στην τύχη αλλά όχι πολλά.δεν έχει αρνητική βαθμολογία.ο χρόνος ήταν πολύ λίγος.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε αφήνεις αναπάντητα ερωτήματα? Όταν δεν φτάνει ο χρόνος.....οκ θα το ψάξω ευχαριστώ. Σας είπαν πότε θα βγούνε αποτελέσματα?

Εύχομαι να είσαι στους επιτυχόντες!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, anastasian said:

Έχει τέστ αντίστοιχα στα αγγλικά,numerical και verbal.βρήκα στο youtube.η εταιρεία είναι η evalion που κάνει το διαγωνισμό των ελπε κ βάζει τεστ shl.ψάξε κ εκεί έχει τεστ.δεν με βοήθησε ιδιαίτερα γιατί ήταν δύσκολα τα θέματα.δεν έχει αρνητική κάνε πρώτα τα πιο εύκολα.όπου κολλάς το αφήνεις.έβαλα κ κάποια στην τύχη αλλά όχι πολλά.δεν έχει αρνητική βαθμολογία.ο χρόνος ήταν πολύ λίγος.

Καλημέρα και από εμένα, συμφωνώ απόλυτα!!!! Εγώ έδωσα 20/10 MHXM-1.

Σχετικά με τα αποτελέσματα, είχα ρωτήσει μια κυρία της evalion και μου είπε θέλει 1 με 1,5 μήνα για να βγούνε. Στο τέλος όμως, αυτή που μας μιλούσε και έδινε τις οδηγίες, μας είπε μετά το 10ημερό να μπαίνουμε στην σελίδα των ΕΛΠΕ και να παρακολουθούμε γενικότερα. 

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, Mixkos said:

Καλημέρα και από εμένα, συμφωνώ απόλυτα!!!! Εγώ έδωσα 20/10 MHXM-1.

Σχετικά με τα αποτελέσματα, είχα ρωτήσει μια κυρία της evalion και μου είπε θέλει 1 με 1,5 μήνα για να βγούνε. Στο τέλος όμως, αυτή που μας μιλούσε και έδινε τις οδηγίες, μας είπε μετά το 10ημερό να μπαίνουμε στην σελίδα των ΕΛΠΕ και να παρακολουθούμε γενικότερα. 

Καλημέρα!!!

Πως τα πήγες,πως σου φάνηκαν?νομίζω το 10ημερο που είπε είναι λίγο δύσκολο....κοντά στο μήνα πιστεύω 

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, RUB said:

Οπότε αφήνεις αναπάντητα ερωτήματα? Όταν δεν φτάνει ο χρόνος.....οκ θα το ψάξω ευχαριστώ. Σας είπαν πότε θα βγούνε αποτελέσματα?

Εύχομαι να είσαι στους επιτυχόντες!!!

Κοιτα σε κάποια έχει 10 εναλλακτικές απαντήσεις.είναι ελάχιστες οι πιθανότητες.αξιοποίησε το χρόνο σου να δώσει αντί αυτού μία ή δύο σωστές απαντήσεις.γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

23 λεπτά πριν, anastasian said:

Κοιτα σε κάποια έχει 10 εναλλακτικές απαντήσεις.είναι ελάχιστες οι πιθανότητες.αξιοποίησε το χρόνο σου να δώσει αντί αυτού μία ή δύο σωστές απαντήσεις.γνώμη μου.

Αφού δεν έχει αρνητική βαθμολογία μπορείς να το παίξεις Τζόκερ. Εκτός κ αν παίζει ρόλο στους συντελεστές απαντήσεων 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RUB said:

Καλημέρα!!!

Πως τα πήγες,πως σου φάνηκαν?νομίζω το 10ημερο που είπε είναι λίγο δύσκολο....κοντά στο μήνα πιστεύω 

Σαν θέματα δεν μου φάνηκαν δύσκολα, ο χρόνος ήταν που τα έκανε δύσκολα. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.