Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ν. 3937 αρ. 35


Recommended Posts

Καλησπέρα,

έχει ξεκινήσει κάνεις διαδικασία αναγνώρισης κοινόχρηστης οδού ως δημοτικής στα τυφλά οικόπεδα εντός οικισμού κάτω των 2000 κατοίκων, σύμφωνα με το νόμο 3937 αρ 35 ; Στη διεύθυνση Περιβάλλοντος και Χωρικού Σχεδιασμού της αποκεντρωμένης διοίκησης μου είπαν περιμένουμε διευκρινήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Μα ... στο άρθρο αυτό αναφέρεται ότι θα εκδοθούν υπουργικές αποφάσεις και πδ για την εφαρμογή του και εσύ ρωτάς εάν έχει ξεκινήσει κάποιος τη διαδικασία;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα και μπραβο για το forum σας.Υπαρχει κατι νεοτερο για τα προεδρικα διαταγματα του Ν.3937 αρ.35??? Το μονο που καταφερα μεχρι τωρα ειναι να εχω παρει αρ.πρωτοκολλου σε αιτηση μου στο δημο και ενα μεγαλο <ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΚΥΡΙΕ>.Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν πληροφορίες για την πρόοδο στην έκδοση εγκυκλίου, υπουργικής απόφασης και πδ, πάνω στις διατάξεις του άρθρου 35, αλλά είναι γνωστό ότι διάφοροι φορείς έχουν καταθέσει σχετικές προτάσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

gustavos

ρίξε μιά ματιά στις "ειδήσεις" που συζητείται το αντίστοιχο θέμα απλά για πληροφόρηση πρός το παρόν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.