Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΤΣΜΕΔΕ] Κάλυψη επέμβασης λέιζερ στα μάτια


Klio_L

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα και χρονια Πολλα!!!

 

Μια ερωτηση θελω να κανω σε καποιον απο εσας εαν γνωριζει...

εχω ταλαιπωρηθει χρονια με μυωπια αστιγματισμο κλπ, και εχω κανει τισ απαραιτητεσ

εξετασεισ για να προχωρησω σε επεμβαση με λειζερ...γνωριζει καποιοσ εαν το ταμειο μασ καλυπτει καποιο ποσοστο της επεμβασης αυτης;

παιρνω στο τσμεδε τηλεφωνο να ρωτησω αλλα εννοειται κανεισ δεν απαντα.. ευχαριστω πολυ για το χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

ειναι εγχειριση καλλωπισμου.... μου ειχαν απαντησει το 2004...

Δε θυμαμαι αν είχα παρει πισω 5-10 ευρω.... :rolleyes:

 

Δε ξερω αν εχει αλλαξει κατι....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3000 € είχαμε πληρώσει το 2006, τα 200€ μας έδωσε πίσω το ΤΣΜΕΔΕ! Το είπε έτσι όπως το λέει ο ggeorge. Εγχείρηση Καλλωπισμού!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα 7 χρόνια τωρα.... Γενικα δεν υπαρχει πρόβλημα... Τωρα αν είσαι εσυ ο γκαντεμης... τι να πω... Ε. ενα ρισκο παντα υπαρχει σε οποιαδηποτε εγχειριση...

 

Πονος καθολου κατα τη διαρκεια.

Αναλογα την μεθοδο (δυο υπαρχουν) λιγος πονος τις επομενες δυο μερες ή καθολου....

Στη μια μενει ενας φακος μεσα για δυο μερες, γι' αυτο και ο πονος....

 

Εγω την εκανα όταν ο φίλος γιατρος την έκανε στην κορη του...

 

Λιγο ξηροφθαλμια μετα, λιγες σταγονιτσες.

Ισως μερικες μερες χωρις υπολογιστη, αν και οχι απαραίτητο...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, η μια μέθοδος πονάει λιγουλάκι και επανέρχεσαι σε 3-4 μέρες...είναι η πιο safe κατά τι γνώμη πολλών...στην άλλη μέθοδο δεν πονάς καθόλου, επανέρχεσαι άμεσα...εγώ θα κάνω κανονικά την επέμβαση και θα σας ενημερώσω...

όσοι φίλοι την έχουν κάνει, είναι ευχαριστημένοι και άλλαξε η ζωή τους m έχουν πει...

πάντως και 200 euro που δίνει καλά είναι!!!

εγώ περίμενα δεν θα δώσει τίποτα!!!

τι χαρτιά τους πηγες στο τσμεδε θυμάσαι? παίζει να τι δικαιολογήσω σαν άλλο είδος επέμβασης η όχι?

και αυτό το τσμεδε να μην απαντάει ΠΟΤΕ!!! μπορεί να τους έχω πάρει και 100 τηλεφωνα!

 

Παρατήρηση: Τα greeklish απαγορεύονται. Μπορείτε να τα αποφύγετε, διαβάστε αυτό.

Διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, petsagouris

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα συνάδελφος πήρε 300 για ένα μάτι... πήγαν στην αρχή να δώσουν 600 αλλά μετά συνειδητοποίησαν ότι τα 1500 της απόδειξης ήταν για ένα μάτι και όχι δύο, οπότε έδωσαν 300, μαζί με επισκέψεις του γιατρού κλπ σύνολο 400.

 

Το κόστος 1500 ανα μάτι αναφέρεται στην πιο καινούργια μέθοδο που όλα τα στάδια γίνονται με λείζερ και δεν μπαίνει στην αρχή νυστέρι (όπως γινόνταν και εξακολουθεί να γίνεται) στις "απλές" επεμβάσεις με λειζερ.

Link to comment
Share on other sites

το κοστος της επεμβασης εχει πεσει αρκετα σε σχεση με τις τιμες που ισχυαν πριν 3-4 χρονια

κοστιζει πλεον απο 1700 Ε με μειωμενη αποδειξη μεχρι 2500 με φουλ αποδειξη

τοσα πληρωσαν 3 φιλοι που εκαναν προσφατα σε θεσσαλονικη και αθηνα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.