Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δημόσια έργα: διαδικασίες, δημοπρασίες, νομοθεσία κ.λπ.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 44
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν τις έχω αλλά στα τιμολόγια της οδοποιίας υπάρχει η Τεχνική Συγγραφή Υποχρεώσεων όπου αναφέρει τις προδιαγραφές υλικών και εργασίας, αν θέλεις να ανεβάσω το αρχείο

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εύκολο να τις σκανάρεις (ΠΤΠ Ο-150 & ΠΤΠ Ο-155) amair θα σου ήμουν υπόχρεος. Να μη σε βάζω σε κόπο.

Δεν ξέρω αν αυτό το αρχείο που έχει η ΔΑΝΑΗ είναι το ίδιο για να κάνει κάποιος τη δουλειά του. Δεν το ανεβάσεις στα downloads να υπάρχει έτσι κι αλλιώς;

 

Ευχαριστώ και τις δυο.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο erling, είσαι αστέρι!!!

 

Τις κατέβασα είναι σε pdf από σκαναρισμένο κείμενο, όχι και η καλύτερη δυνατή λύση, αλλά η δουλειά γίνεται.

Πρέπει βέβαια να τις εκτυπώσει κανείς ή να έχει οθόνη pivot και να τη στρέψει 90 μοίρες δεξιά.

 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλους.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή όμως, γιατί όπως λέει και στην παραπάνω ιστοσελίδα:

 

Η χρήση των Π.Τ.Π. απαιτεί ιδιαίτερη προσοχή καθόσον ισχύουν μόνο στο μέρος τους που δεν έχει βελτιωθεί με άρθρα της Τ.Σ.Υ. (Τεχνική Συγγραφή Υποχρεώσεων), της Ε.Σ.Υ. (Ειδική Συγγραφή Υποχρεώσεων) και άλλων Προδιαγραφών, που υπερισχύουν συμβατικά

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει βέβαια να τις εκτυπώσει κανείς ή να έχει οθόνη pivot και να τη στρέψει 90 μοίρες δεξιά.

 

 

τεμέτερον πουλόπομ εσύ !!!

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Χάρη στο Acrobat reader στο μενού view έχει εντολή rotate view. Τουλάχιστον στην 8.1.2 που έχω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.