Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σύνδεση inverter danfoss με solarlog


Recommended Posts

Για να μην θεωρηθεί διαφήμιση θα σου στείλω με pm τα στοιχεία της εταιρίας που εμπορεύεται τους DANFOSS

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορεσα να βρω ακρη με την εταιρεια που μου έδωσες, υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει? υπάρχει κανείς στην Πάτρα που μπορεί να το συνδέσει?

Link to comment
Share on other sites

πήρα αλλά δεν έχω τις γνώσεις για να το φτιάξω εγώ, δεν υπάρχει έτοιμο καλώδιο με τα βύσματα για την συνδεση του danfoss με το solarlog. αν ξέρεις μπορείς να μου το φτιάξεις και να με βοηθήσεις?? (επί πληρωμή φυσικά).

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τη προσφορά εργασίας, αλλά στο φόρουμ είμαστε για να δίνουμε πληροφορίες και κάποιες τεχνικές συμβουλές..

Αλώστε είμαι αρκετά μακριά από την Πάτρα ζητά από την εταιρία τον εκεί συνεργάτη της για να σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν εχει καποιον συνεργατη στην αχαϊα η εταιρεια που μου έδωσες. σε ευχαριστώ πάντως για την προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Ε' τότε πατριώτη ( καταγωγή της μητέρας μου η Πάτρα) το μόνο που σου μένει είναι να πας εσύ στην εταιρία και να σου λύσουν το πρόβλημα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.