Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πτυχίο στα τρία χρόνια προβλέπει ο νέος νόμος-πλαίσιο για τα ΑΕΙ και ΤΕΙ


George78

Recommended Posts

Δηλαδή την ισονομία την οποία επικαλείστε εσείς την θέλετε μόνο για εσάς ?

Άλλος Eυρωπαίος Πολίτης να μην την δικαιούται ?

Αυτή η ισονομία θα ήταν αντικειμενική σύμφωνα με εσάς ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 192
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Όπως στο γεγονός ότι η Ευρώπη δεν μπορεί να παρέμβει στην διαμόρφωση του εκπαιδευτικού συστήματος μιας χώρας εάν από την ίδια την χώρα δεν υπήρχε η προθυμία έως σήμερα για να ισορροπήσει τα πράγματα.

 

Την Συνθήκη της Μπολόνια την ξέρεις; Άστα lazare με ένα θέμα ασχολείσε εδώ πέρα όλο και όλο, και σε αυτό αρλούμπες λες...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν είπες ότι η ΕΕ δεν μπορεί να παρέμβει; Τώρα παραδέχεσε πως η ΕΕ έχει ήδη παρέμβει αλλά δεν την εφαρμόζουμε... Αλήθεια όμως δεν την εφαρμόζουμε; Και αυτό που έγινε με τα κολέγια; Αυτό για την κατάργηση του ΔΟΑΤΑΠ;

 

Άστα lazare, στα τεχνικά δεν έχεις ιδέα, στα εκπαιδευτικά λες ασυναρτησίες... Μήπως να πήγαινες στο http://www.filosofiki.eu/ να αναπτύξεις τις θεωρείες σου για τους Ρώσους που πάτησαν πρώτοι στο φεγγάρι;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε , όπου γράφεις , μεγαλουργείς :)

 

Άστα lazare, στα τεχνικά δεν έχεις ιδέα, στα εκπαιδευτικά λες ασυναρτησίες... Μήπως να πήγαινες στο http://www.filosofiki.eu/ να αναπτύξεις τις θεωρείες σου για τους Ρώσους που πάτησαν πρώτοι στο φεγγάρι;

 

Μάλλον στο http://www.aerologies.eu να πάει για να αναπτύξει τις θεωρίες για τους ... Βούλγαρους αστροναύτες - με 3 διδακτορικά ο καθένας - στο διάστημα :):)

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια όμως δεν την εφαρμόζουμε; Και αυτό που έγινε με τα κολέγια; Αυτό για την κατάργηση του ΔΟΑΤΑΠ;

 

Έχουν όμως γίνει ?

Εγώ δεν βλέπω να έχει γίνει κάτι μέχρι σήμερα .

 

Δεν έχω δει ακόμα κάποιον μηχανικό από τα κολλέγια όπου να αναγνωρίστηκε και να δουλεύει σήμερα κανονικά .

Μήπως έχεις κάποιον να μου δείξεις ?

 

Μήπως έχει καταργηθεί το ΔΟΑΤΑΠ και δεν το ξέρω ?

Εσύ από που είδες ότι έχει καταργηθεί ?

Μήπως βγήκε καμία επίσημη ανακοίνωση όπου να λέει ότι πλέον καταργήθηκε ?

 

Μήπως να πήγαινες πρώτος εσύ στο φεγγάρι ?

Διότι το να συμβουλεύει κάποιος τους άλλους να αναγνωριστούνε όπως αναγνωρίστηκαν κάποιοι άλλοι πριν από δέκα χρόνια επί εποχής Αλαβάνο είναι τελείως άστοχο .

Και την απάντηση τότε επάνω σε αυτό δεν την πήρες από εμένα αλλά από άλλον συνάδελφο διπλωματούχο. Θυμάσαι ?

Αν δεν έχετε λοιπόν επιχειρήματα να πείτε μέσα σε ένα διάλογο τότε μπορείτε να μιλάτε για φεγγάρια .

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν γίνει; Από τον Φεβρουάριο γίνεται http://www.cosmo.gr/News/Hellas/309701.html

 

Καλή η επιλεκτική αμνησία, αλλά όχι σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πουθενά σε αυτό που δημοσίευσες να αναγράφει αναγνώριση Μηχανικού αλλά οικονομολόγου .

 

Για αναγνώριση μηχανικού έχεις να μου δείξεις ?

Πέρα βέβαια από την ιστορία του φίλου σου που έλεγες κάποτε και που δεν έπεισε κανέναν . Θυμάσαι ?

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο , το παραπάνω site έχει ύλη διαπιστευμένη από τον Λάζαρο ;

 

Ο lazarosk έχει αναφέρει σχετικά με το πόσο εμπιστεύεται τα κρατικά sites/portals για έγκυρη ενημέρωση. Ναι αυτά τα sites/portals που έχουν πληρωθεί αρκετά εκατομμύρια euros από τους φορολογούμενους έχουν την αισθητική των templates joomla και ύλη που συζητάται επί μήνες σε συναρμόδιες επιτροπές για να "γράφουν" κάποιοι υπερωρίες . Αυτά εμπιστεύεται ο lazarosk και απο εκεί αντλεί κάποια από την ενημέρωσή του . Τι να λέμε τώρα ...

Link to comment
Share on other sites

Ξανά λέω .Υπάρχει αναγνώριση ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ να μου δείξετε ?

Όλα τα άλλα είναι λόγια προς αποφυγή της ερωτήσεως μου από αυτούς που δεν έχουνε απάντηση να δώσουν .Όπως δεν είχανε και επιχειρήματα να πουν .

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.