Μετάβαση στο περιεχόμενο

Mπερδεμενος πτυχιουχος ΤΕΙ πολιτικων εργων υποδομης!!!


vasilis_spentam

Recommended Posts

Αν εσύ φίλε μου δεν αναγνωρίζεις τίποτα στο κράτος μας σε αυτό δεν σε φταίω εγώ .Δικαιολογημένα οπότε δεν σε αναγνωρίζουν από την στιγμή που δεν τους αναγνωρίζεις ούτε εσύ .Όσο για το τι είναι το ΤΕΕ αν είναι περίπτερο ή τσομπάνοι όπως τους αποκαλείς να ξέρεις ότι από 01/01/2013 εάν θέλεις αναγνώριση του τίτλου σου , από αυτό το περίπτερο όπως το αποκαλείς θα περάσεις .

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Λάζαρε...μην θυμώνεις και κοκκινίζει το φατσουλίνι σου...

 

Όσο η νομοθεσία της ΕΕ επιτρέπει την ελεύθερη μετακίνηση Μηχανικών και εξάσκηση του επαγγέλματος εντός ΕΕ...στο ΤΕΕ μπορείτε να κάνετε φουσκάλες με τα καλαμάκια του φραπέ...

 

Δικαιολογημένα οπότε δεν σε αναγνωρίζουν

 

Τι δεν αναγνωρίζει η Ελλάδα ???

 

Τον Chartered Engineer που είναι παγκόσμια αναγνωρισμένος ???

 

Χαχαχαχαχα

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Edited by Pappos
Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι, αν κάναν την δουλίτσα τους, δεν θα το λέγαν περίπτερο...

ωστόσο στο περίπτερο θέλουν να γραφτούν

Edited by alfisti1978
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι περίπτερο...το περίπτερο προσφέρει και κάτι...εκεί είναι καφενείο...

 

Φραπεδούμπες...καλαμάκια...και τύπους όπως ο Λάζαρος που ήρθε από Βουλγαρία (και πόσους ακόμη σαν τον Λάζαρο έχει εκεί μέσα...επίπεδο όχι αστεία !!!) και μας το παίζει και μηχανικός....

Edited by Pappos
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Όσο η νομοθεσία της ΕΕ επιτρέπει την ελεύθερη μετακίνηση Μηχανικών και εξάσκηση του επαγγέλματος εντός ΕΕ...στο ΤΕΕ μπορείτε να κάνετε φουσκάλες με τα καλαμάκια του φραπέ...

 

Πήγαινε στα δικαστήρια τότε εάν η νομοθεσία τα λέει όπως ακριβώς μας τα περιγράφεις προκειμένου να δικαιωθείς .Αλλά τι μας απαντάς πάνω σε αυτό .

 

δεν θα έμπλεκα με τα ελληνικά δικαστήρια

 

Τζάμπα μάγκας δηλαδή .

 

Όσο λοιπόν και να ανακατεύεις την τράπουλα με ονόματα και άλλα πράγματα πάλι στον άσο μένεις .

Edited by IAN
  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Καλά εσύ νομίζεις ότι έξω δεν γνωρίζουν ότι στο Ελλαδισταν δεν λειτουργεί τίποτα ???

Νομίζεις ότι δεν ξέρουν ότι δεν υπάρχει δικαιοσύνη ???

 

 

Πήγαινε στα δικαστήρια τότε εάν η νομοθεσία τα λέει όπως ακριβώς μας τα περιγράφεις προκειμένου να δικαιωθείς .

 

 

Εγώ να πάω στα δικαστήρια ???

 

Αχαχαχαχαχα

 

Λάζαρε...μιλάει η ΕΕ...και λέει....εντός ΕΕ επιτρέπεται η μετακίνηση και εξάσκηση του επαγγέλματος...

 

Στον άσο είσαι εσύ που πήγες Βουλγαρία...και μια ζωή εκεί θα είσαι...σταμπαρισμένος από Βουλγαρία...

Edited by Pappos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα δικαιώματα που εσύ ακόμα ονειρεύεσαι τα πήρα .

 

σταμπαρισμένος από Βουλγαρία...

 

Αλλά εμένα το δίπλωμά μου λέει επάνω Γερμανία...δεν λέει Βουλγαρία...κατάλαβες ???

Άλλο Γερμανία...άλλο Βουλγαρία...

 

Τέτοιες προκαταλήψεις μόνο εσύ τις έχεις . Οπότε ο τίτλος του τριτοκοσμικού που αποκαλείς τους άλλους μάλλον σε εσένα πάει γάντι .

 

όλοι οι υπόλοιποι τριτοκοσμικοί στην Ελλάδα

Edited by IAN
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα δικαιώματα που εσύ ακόμα ονειρεύεσαι τα πήρα .

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Μα και εγώ τα έχω...που το πρόβλημα ???

Αλλά εμένα το δίπλωμά μου λέει επάνω Γερμανία...δεν λέει Βουλγαρία...κατάλαβες ???

 

Άλλο Γερμανία...άλλο Βουλγαρία...

 

Οπότε ο τίτλος του τριτοκοσμικού που αποκαλείς τους άλλους μάλλον σε εσένα πάει γάντι .

 

Ενώ όταν μιλάς για τους Μηχανικούς ΤΕ...εκεί δεν είσαι τριτοκοσμικός έτσι ??? Εκεί είσαι Βούλγαρος Μηχανικός...

 

Χαχαχαχαχα

 

Λάζαρε...πες μου ότι είσαι και κουμμουνιστής και αποτελείωσε με !!!!

Edited by Pappos
Link to comment
Share on other sites

Pappos να με πεις αλεξιπτωτιστή εντάξει

αλλα να μου λες ότι παίρνω "ναρκωτικά πρωί πρωί" δεν σου το επιτρέπω

δεν ξέρω για σένα, αλλά με τοξικές ουσίες σχέση δεν είχα

Link to comment
Share on other sites

Τα ναρκωτικά δεν είναι κάτι κακό...αν μάλιστα συνδυάσεις αλκοόλ και ναρκωτικές ουσίες...είναι κάτι το άπιαστο...(μόνο έτσι μπορείς να μιλάς με τον dpapdpap...)

 

Εξάλλου έτσι όπως προσγειώθηκες...ή από ναρκωτικά ή από ανώμαλη προσγείωση σύμφωνα με αυτά που είπες...

 

Ε...τα ναρκωτικά τα παίρνω πίσω...και αφήνω την ανώμαλη προσγείωση...

Edited by Pappos
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.