Μετάβαση στο περιεχόμενο

Software για μονογραμμικό


sebastian leto

Recommended Posts

Mα ειναι 5 λεπτα δουλεια στο autocad.Εκτος αν θες να σου το βγαζει ετοιμο δηλωνοντας αριθμο πανελ,στρινγκς και ινβερτερ.Καλο θα ηταν.

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι δύσκολο να το κάνεις με οποιοδήποτε cad πρόγραμμα. υπάρχει όμως και αυτό :

http://www.caddy.gr/Inst_BASIC.htm

το οποίο δεν έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά σκοπεύω να δοκιμάσω την επόμενη βδομάδα που θα έχω χρόνο την δοκιμαστική έκδοση. Φαίνεται ενδιαφέρον.

Έχει κανείς γνώμη για το CADdy μήπως ?

 

edit : Τώρα πρόσεξα πως μάλλον εννοείς μονογραμμικό για φωτοβολταϊκά μόνο. Δεν βλέπω κάτι τέτοιο να κάνει αυτό το πρόγραμμα αυτόματα τουλάχιστον.

Edited by d_korkolis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες καλησπερα. Εχω χρησιμοποιησει και τα δυο. Προσωπικη μου αποψη το caddy το θεωρω λιγο πιο ευχρηστο. πλεον για μονογραμμικο μονο αυτο χρησιμοποιω.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την δοκιμαστική έκδοσή του για να την τεστάρω αλλά το menu δεν εμφανίζεται όπως εμφανίστηκε κατά την πρώτη εκτέλεση του προγράμματος. Ποιό πλήκτρο να πατήσω για να εμφανιστεί πάλι το menu ολοκληρωμένο;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.