Μετάβαση στο περιεχόμενο

Είναι συνεπής η ΔΕΗ στην πληρωμή των εγκαταστάσεων <10kW ?


panagiotisky

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος εάν η ΔΕΗ πληρώνει κανονικά όσους πουλάνε ρεύμα σ αυτή? Υπάρχει κάποιος που έχει τοποθετήσει Φ/Β στη στέγη του ? Τον πληρώνει η ΔΕΗ ή του χρωστάει ? Μιλάω για οικίακο μέχρι και 10 Kw.

 

Μετέφερα το μήνυμά σου σε νέο θέμα. Φρόντισε να αναρτάς τα μηνύματά σου σε σχετικά θέματα. Αν δεν υπάρχουν μπορείς να δημιουργήσεις νέα. Ρίξε μια ματιά στους κανόνες συμμετοχής.

 

miltos

Edited by miltos
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διάβασα απο site οτι η ΔΕΗ αργεί ακόμη και 3μηνο να πληρώσει για τα Φ/Β. Ισχύει κάτι τέτοιο? Υπάρχει κανένας που να έβαλε πρόσφατα και να μη πληρώνεται?

Link to comment
Share on other sites

Από όσα ξέρω, επειδή έχω πολλούς πελάτες με 10άρια στην Ηλεία, δεν υπάρχουν προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ο πρωτος λογαριασμος πριν 45μερες -1350ευρω.τα χρηματα δεν εχουν μπει ακομα και πηγα σημερα στη ΔΕΗ..τελικα ειχα απενεργοποιησει εγω κατα λαθος τον λογαριασμο που ειχα δωσει στην ΔΕΗ...ο υπευθυνος πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος εχω να λεω μου ειπε οτι οι ΣΤΕΓΕΣ πληρωνονται ΚΑΝΟΝΙΚΑ..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.