Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σχετ. με υπολογισμό αναθεώρησης


sga

Recommended Posts

Συνάδελφοι καλησπέρα και καλή χρονιά,

μήπως έχει κάποιος κάποιο αρχείο στο excel (ως οδηγό) για υπολογισμό αναθεώρησης; Για τους συντελεστές αναθεώρησης, από ποιό site μπορεί κάποιος (ελεύθερα) να τους κατεβάσει πιό εύκολα και γρήγορα;

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλησπέρα,

Έχει κάποιος να μου στείλει ένα λογαριασμό που να περιλαμβάνει και ποσά αναθεώρησης μέσα; Mε ενδιαφέρει μόνο το σώμα του λογαριασμού όπου έχουν περαστεί μέσα τα ποσά της αναθεώρησης, όχι οι πίνακες υπολογισμού αναθεώρησης ή ο πίνακας διαχωρισμού εργασιών.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Καλημέρα,

Θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με την αναθεώρηση ανεβάζοντας κάποιο παράδειγμα (λογαριασμό - πίνακες υπολογισμού αναθεώρησης κτλ);

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα στην ομάδα,

Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τις αναθεωρήσεις του 2021, για να υποβάλουμε στην υπηρεσία αναθεώρηση τιμών, για λογαριασμό ή λογαριασμούς που έχουν πληρωθεί και οι εργασίες τους έγιναν εντός των 3 τριμήνων του 2021, δημιουργούμε έναν νέο λογαριασμό στον οποίο προσθέτουμε μόνο τη δαπάνη αναθεώρησης + τα πινάκια των αναθεωρήσεων ;

Επιπλέον εάν τα ποσά των αναθεωρήσεων ξεπερνούν το προβλεπόμενο ποσό αναθεώρησης υπάρχει κώλυμα; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΥΓ Ανεβάζω και μια πρόσφατη διευκρινιστική εγκύκλιο σχετικά με τους συντελεστές άρθρων στα οποία δεν υπάρχουν συντελεστές αναθεώρησης.

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΗ ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ 911Υ465ΧΘΞ-ΟΕΑ.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 24/1/2012 at 8:48 ΠΜ, chrmats said:

Καλημερα στειλε μου το μειλ σου να σου στειλω excel. τους συντελεστες απο σατε ή πεδμεδε

Καλησπέρα σας. Μήπως μπορείτε να μου στείλετε και εμένα αυτο το excel ?? 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, tetris said:

αναζητάς συντελεστές του 2011 ???

Καλησπέρα ! Ηθελα αν εχεις σε μορφή εξελ τις πιο προσφατες αναθεωρησεις των τιμων για δημοσια εργα. Επισης τις αναθεωρησεις των ασφαλτικων 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.