Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυθαίρετη προσθήκη καθ'υψος με στέγη


Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδελφοι. Έχω μια περίπτωση αυθαιρέτου σε κτίριο με Ο.Α έχει γίνει προσθήκη καθ'υψος που φέρει με ξύλινη στέγη με κεραμίδια.

 

Πέραν της υπέρβασης δόμησης πρέπει να βάλω και παράβασεις που θα βγούνε από τον αναλυτικό προυπολογισμό για τη στέγη ?

Link to comment
Share on other sites

όχι εγώ δεν θα την έβαζα

Θα την έβαζα μόνο αν υπήρχε οικ άδεια ορόφου με πλάκα

και στην πράξη γινότανε και με στέγη

Edited by ΚΑΝΑ
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και συμπληρώνω ότι, έχεις και παράβαση ύψους.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ συνάδελφοι, και γω έτσι το έστειλα και με υπέρβαση ύψους απλά μου κόλλησε λιγάκι το θέμα με τη στέγη!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με τις προθεσμίες τι ισχύει... 31/1/12 πρέπει να πληρώσουν όσοι μπήκαν στο σύστημα σε αρχική υποβολή έως 31/12/11 ή όσοι πλήρωσαν το παράβολο έως 31/12/11 γιατί για κάποιους πελάτες μου τύπωσα παράβολο τέλη Δεκέμβρη ενώ αυτό πληρώθηκε αρχές Γενάρη...

 

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Αυτους τους είχες κάνει αρχική υποβολή πριν η μετά το '12. Εγώ τους έκανα πριν το '12 αλλά οι περισσότεροι πλήρωσαν μετά ! μερικοί πλήρωσαν παράβολο την προηγούμενη εβδομάδα.Αυτοι πρέπε να πληρώσουν μέχρι 31/1?? Φοβάμαι να το ρισκάρω ....πφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λέμε απλά μ'αυτούς που μπλέξαμε ξεχνάμε και αυτά που ξέρουμε!!!!Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως ΚΑΝΑ ! θενκς !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.