Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λήξη σύμβασης->Ελεύθερος Επαγγελματίας


giorgos80

Recommended Posts

Φίλε μου όπως το πίστευα. Κοροϊδεύει, εντάξει ζορίζεται δε λέω, αλλά η αναβλητικότητα καθώς και τα ψέμματα που αραδιάζουν κάποια αφεντικά....Πάρε όλα τα φράγκα των μισθών και τη μισή αποζημίωση έστω και εξαφανίσου! Θα πάρεις αύξηση με τα δημόσια έργα; Χχαχαχαχ ποια δημόσια έργα; Και αν υπάρχουν ή υπάρξουν τα δημόσια έργα, σου βγάζουν την ψυχή πλέον για να πάρεις φράγκα. Κανει η επιχείρηση που δουλεύεις κάποια δουλειά π.χ Νοέμβριο; Τον Ιούνιο θα εξοφληθεί και αν....οπότε σκέψου και που θα είσαι με ΑΠΥ, πότε και αν θα πληρωνεσαι....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιστεύω να πάρω αυτά που μου χρωστάει και την αποζημίωση σε επιταγή, είδα καινούργιο μπλοκ σήμερα. Κι αυτό γιατί με έχει ανάγκη ακόμη… Για το μετά, δεν πίστεψα ότι μου είπε, αλλά όταν πάρω τα λεφτά θα σκεφτώ ποια θα είναι η επόμενη κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ακόμα και με επιταγή να σου δώσουν την αποζημίωση, αυτή είναι πληρωτέα με την εμφάνιση. Αυτό σημαίνει ότι και επιταγή διετίας να σου δώσουν αύριο, μπορείς να πας και να την εξαργυρώσεις την ίδια μέρα.

Και αν δεν έχει αντίκρυσμα την ημέρα που θα πας πριν την ημερομηνία είσπραξης ;

 

Πιστεύω να πάρω αυτά που μου χρωστάει

Τελικά τι έγινε ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.