Μετάβαση στο περιεχόμενο

Cadware vs Κτίριο


Recommended Posts

Μερικα απο αυτα που διαβασα σχετικα με το ΚTIPIO δεν ισχυουν. Ειμαι ενας απο τους βασικους της ομαδας που το κατασκευαζει. Η νεα εκδοση 2006.04 διαθετει ισχυρα εργαλεια για 2D & 3D σχεδιαση. Η σχεδιαση απο τις δυο στις τρεις διαστασεις γινεται αμεσα (απο την κατοψη) και δυναμικα !!!. Τα 3D αντικειμενα ειναι στερεα. Για περισσοτερες πληροφοριες επικοινωνειστε μαζι μας στα τηλ. 6974036926 , 2310270731 ,

συντομα στο site http://www.cadline.gr ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερικα απο αυτα που διαβασα σχετικα με το ΚTIPIO δεν ισχυουν. Ειμαι ενας απο τους βασικους της ομαδας που το κατασκευαζει. Η νεα εκδοση 2006.04 διαθετει ισχυρα εργαλεια για 2D & 3D σχεδιαση. Η σχεδιαση απο τις δυο στις τρεις διαστασεις γινεται αμεσα (απο την κατοψη) και δυναμικα !!!. Τα 3D αντικειμενα ειναι στερεα. Για περισσοτερες πληροφοριες επικοινωνειστε μαζι μας στα τηλ. 6974036926 , 2310270731 ,

συντομα στο site http://www.cadline.gr ...

 

υπαρχει κανενα manual να ανεβασετε να παρουμε μια γευση απο τον χειρισμο του και τις δυνατοτητες? :?:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και Manual & DEMO (διαρκειας περιπου 2,5 ωρων) για το ΚΤΙΡΙΟ.

Στειλτε μου στο e-mail στοιχεια σας , να σας στειλω ενα CD με ολα τα σχετικα ...

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσατε, αν θέλετε, να ανεβάσετε και μια δοκιμαστική έκδοση στον ιστότοπό σας και να βάλουμε έναν σύνδεσμο ΕΔΩ.

 

Επίσης, αν έχετε τιμοκατάλογο στον ιστότοπό σας μπορούμε να βάλουμε έναν σύνδεσμο ΕΔΩ.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και Manual & DEMO (διαρκειας περιπου 2,5 ωρων) για το ΚΤΙΡΙΟ.

Στειλτε μου στο e-mail στοιχεια σας , να σας στειλω ενα CD με ολα τα σχετικα ...

 

Πάντως το link στον ιστότοπο του ΚΤΙΡΙΟ δεν οδηγεί πουθενά...

Συμφωνώ με τους προηγούμενους για παράθεση κάποιου manual ή ακόμη και κάποια screenshots από τη λειτουργία του προγράμματος!!!

Link to comment
Share on other sites

...συντομα στο site http://www.cadline.gr ...

Όπως είπε και ο k.natsis ο ιστότοπος είναι ακόμα υπό κατασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως . Ο Ιστότοπος ειναι υπο κατασκευη. Συντομα θα μπορουμε να σας δωσουμε περισσοτερες πληροφοριες. Αυτη τη στιγμη και λογω του μεγαλου μεγεθους των αρχειων του προγραμματος επιδειξης (450 ΜΒ), μπορουμε οπως σας ειπα , να σας το στειλουμε με δικη μας επιβαρυνση σε CD. Το προγραμμα επιδειξης, εκτος απο τις επι μερους ενοτητες που δειχνουν τον τροπο λειτουργιας των βασικων εργαλειων της εφαρμογης, παρουσιαζει βημα - βημα την κατασκευη μιας διωροφης κατοικιας. Μεσα απ' αυτο μπορει καποιος να σχηματισει μια καλη εικονα των δυνατοτητων της εφαρμογης.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία ...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευχαριστούμε για τις πληροφορίες που μας δίνεις.

Αν θα μπορούσατε να κάνετε μια δοκιμαστική έκδοση με περιορισμούς, όπως πχ να μην αποθηκεύει τα αρχεία και να μην τα εκτυπώνει, θα ήταν ακόμα περισσότερο χρήσιμη για να βγάλει κάποιος ασφαλή συμπεράσματα.

 

Υ.Γ.: Πάντως τα 450ΜΒ δεν είναι πολλά για μια σύνδεση adsl ακόμα και για 768kbit/sec.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα συνάδελφοι!

Προμηθεύτηκε κάποιος το cd-επίδειξης ?

Εμένα μου το απέστειλε ο κ. Νάτσης ταχύτατα (και τον ευχαριστώ θερμά) και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις!Ωστόσο είναι η πρώτη μου επαφή με 3Δ και φωτορεαλισμό,οπότε θα ήθελα να ακούσω και εντυπώσεις εμπειρότερων για πιο ασφαλή συμπεράσματα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.