Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ποδήλατο....


LEO

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω ενα ideal hillmaster   20+ ετιας ....

τωρα σκεφτομαι να του πεταξω αναβαθμιση ...

το πηρα αποφαση τα κοντινα απο το σπιτι με το ποδηλατο....

μονο την μεση μου σκεφτομαι λιγο και τους ελληνους οδηγους

Link to comment
Share on other sites

kusta80,  η Orient εξακολουθεί να είναι εκεί? Γιατί κάπου διάβασα πως μετακόμισε προς Βουλγαρία μεριά...

Τα fidusa είναι κουκλιά η αλήθεια είναι...Αλλά ξεκινάνε από 1000 ευρώ ρε γμτ...πολλά λεφτά..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ηταν μια από τις επιλογές μου στα χρήματα που κοιτούσα Ελλάδα αλλά τελικά το βρήκα Αγγλία (www.wiggle.co.uk) σε τιμή πάνω από 40% κάτω...

Ρίξε μια ματιά στο site εάν ψάχνεις τίποτα, έχει πολύ πράγμα σε καλές τιμές και πολύ γρήγορους χρόνους παράδοσης. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς σας σε αυτούς που μαζεύονται κάπου νότια για νυχτερινές βόλτες στην Πειραιώς? Τι παίζει με αυτό? Μιλάμε για πολύ λαό.....

Η χαρά του ποδηλάτου είναι στο Αμστερνταμ......Ακόμη και στο red light district πήγαινες με ποδήλατο...και το έβρισκες μετά...Αλλη φάση

Οχι σαν τον ποδηλατόδρομο στην Κηφισιά που μόνο ποδήλατα δεν περνάνε....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι είναι, έχουμε και εμείς στη παραλιακή στη Θεσσαλονίκη ποδηλατόδρομο με θέα αλλά για να φτάσεις κάνεις τον σταυρό σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.