Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συγκέντρωση διαμαρτυρίας και διεκδίκησης


GRTOPO

Recommended Posts

ψυχοθεραπεια     δεν  χρειαζοντται  οι  μηχανικοι 

αλλα  να  σηκωθουν  απο  τους  καναπεδες  και 

να  αντιδρασουν  .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 47
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλλα  να  σηκωθουν  απο  τους  καναπεδες  και 

να  αντιδρασουν  .

 

τουλάχιδστον αυτοί που έχουν πρόβλημα...αλλα για να εμφανίζονται μόνο 50-100-150 άτομα, σημαίνει οτι μονο αυτοί έχουν το πρόβλημα... οι μη αντιδρώντες το έχουν λύσει

 

+1

Edited by dib
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα πηγα σημερα στο τσμεδε να ρωτησω για ρυθμιση και ο υπαλληλος μου ειπα να περιμενω μερικες  μερες γιατι αναμενεται αποφαση για νεα ρυθμιση σε 40 δοσεις ...γνωριζει κανενας κατι???

Link to comment
Share on other sites

Προχθές που πήγα δεν μου είπαν κάτι καινούργιο ή ότι αναμένουν κάτι....48 δόσεις είναι το μέγιστο που μου κάνουν..... Τι εννοείς 40 δόσεις?

Link to comment
Share on other sites

40 δοσεις το μεγιστο γιατι αν εκανα ρυθμιση σημερα,θα επρεπε να καταβαλω εφ απαξ το ποσο που αντιστοιχει στον φεβρουαριο και τον μαρτιο και το υπολοιπο ποσο που χρωσταω σε 12 δοσεις

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή λες με το καινούργιο, ότι καταβάλεις εφάπαξ φεβ-μαρ και το υπόλοιπο σε 40?....... Γιατί εμένα μου είπανε εφάπαξ φε-μαρ και το υπόλοιπο σε 48 με τη ρύθμιση νέας αρχής.... (τουλάχιστον αυτό κατάλαβα, γιατί από συνεννόηση μπουζούκι εκεί μέσα)

Link to comment
Share on other sites

με τα σημερινα δεδομενα συναδερφε αναφερομαι,,,,,για την νεα ρυθμιση δεν γνωριζε το ποσο προκαταβολης και σιγουρα το υπολοιπο των δοσεων ...ειναι λιγο γαμησε τα στο τσμεδε

Link to comment
Share on other sites

Γενικά είναι έτσι εκεί.....Με την πολύ μανούρα μου είπε το ντούκου ποσό που πρέπει να πληρώσω...881 τα τρέχοντα (από αύριο που αλλάζει ο μήνας πέφτει λέει...), μετά όσο βγει η δόση...Πόσο λέω?? Δεν μου έλεγε...όσο βγει... Αντε βγάλε άκρη...  

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.