Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φροντηστήριο Ξάνθη


Recommended Posts

όταν ήμουν εγώ πριν καμιά 10ετία υπήρχαν 1-2 που έκαναν φροντιστήριο.....βασικά στις στατικές

γιατί από παράδοση ο καθηγητής ήταν τουρίστας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να μαθω τί ισχύει στη Ξάνθη όσων αφορα τα φροντηστήρια για πολιτικούς μηχανικού.

Για ποιο μαθημα ενδιαφερεσαι? Ψαξου και για ιδιαιτερα...

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι κυριως για μαθηματικα και στατικες αλλα αν καποιος μπορει με ιδιαιτερα να δίνει βοηθεία σε περισσότερα μαθήματα δεν έχω πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία με τα φροντιστήρια τα τελευταία 5 -6 χρόνια έχει παραγίνει. Θυμάμαι μια "συνάδελφο" στο ΕΜΠ να μην ήξερε στο 5ο έτος ένα πρόγραμμα για μαθηματικά σύμβολα προκειμένου να κάνει εργασίες. Προφανώς αντέγραφε τις εργασίες ή τις ανέθετε σε φροντιστήριο,οπότε την ρωτάω: στη δουλειά τι θα κάνεις; Πάλι φροντιστήριο θα πας; Αλλά να μου πεις πόσο διαφέρουν αυτοί από συνάδελφους που για το παραμικρό υπολογιστικό ή σχεδιαστικό πρόβλημα/έργο ψωνίζουν λογισμικά των χιλίων και δυο χιλιάδων ευρώ. Είναι και θα είναι πάντα τα κορόιδα της αγοράς αν δεν κάτσουν να ασχοληθούν.

Edited by dzois1985
Link to comment
Share on other sites

Τη δουλειά την μαθαίνεις στη δουλειά...Βγαίνοντας από τις σχολές οι περισσότεροι δεν ξέρουν την τύφλα τους. Η εργασιακή εμπειρία είναι το παν. Σιγά σιγά...

Τώρα αυτός που θα βγει στο ελεύθερο επάγγελμα δεν ξέρω τι θα κάνει..Μάλλον ρωτώντας, δεν είναι κακό.  

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω το θεμα να μεινει στο ερωτημα μου και να μη ξεφυγει, επισης απαντησεις του τυπου κατσε διαβασε κτλ ας λειπουν, ευχαριστω

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ επισκέπτη τίθεται όμως και το θέμα αν το ερώτημά σου είναι συμβατό με το πνεύμα του φόρουμ.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.