Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο επιχειρηματικό πάρκο στα Χανιά μέσω... Jessica


Engineer

Recommended Posts

Terry δεν έθεσα καμιά μομφή στο πρόσωπο σου..Την γνώμη μου απλώς είπα στα πλαίσια του διαλόγου...Και χωρίς να θέλω να σε χαιδέψω, μπορεί να μην ασχολούμαι ενεργά με το site, αλλά όσο το διαβάζω και σε όσα θέματα κάνεις παρεμβάσεις έχω να σου πω πως ταυτίζομαι με τις απόψεις σου..

Όσο για το θέμα της τράπεζας μακάρι να μην γίνει ποτέ αυτό που ανάφερα και ειλικρινά το εύχομαι..Απλά και μόνο γιατί θα είναι κακό για ολόκληρη την κοινωνία..Πάρα πολλές επιχειρήσεις-άνθρωποι τρώνε ψωμί απο αυτήν.Και επειδή λειτουργεί σε τοπικό επίπεδο μπορεί και χρηματοδοτεί ακόμη τοπικές επιχειρήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε συμφωνουμε.

Απλα σε παρακίνησα να συμμετεχεις στον ενεργο διαλογο. Δε θεωρησα οτι "εκανες επιθεση".

 

Γενικα ειμαι της αποψης, σε καθε επενδυση, να βλεπουμε ΠΡΩΤΑ τα θετικα και να μη βαζουμε στο μυαλο μας "το κακο".

 

Ναι, το Παρκο αυτο μπορουσε να ρημαξει απο τη δημιουργια του, δε διαφωνω.

Αλλα επειδη ακομα και μεις οι μηχανικοι εχουμε μια συμβολη μας σε τετοια θεματα, ας μην βιαστουμε να το κατακρινουμε.

Μπορω να φανταστω επιχειρησεις που θα ηθελαν να ασκησουν τη δραστηριοτητα τους ακομα και στα Κεραμεια.

 

 

Την καλημερα μου!

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.