Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπέρ της ιδιωτικοποίηση του Ελληνικού το 60% των κατοίκων των όμορων δήμων


Engineer

Recommended Posts

Ωραία τα λες συνάδελφε, αλλά πώς θα υλοποιηθεί αυτό. Όποιος ξεσηκωθεί θα τον μπαγλαρώσουν. Εδώ εισιτήριο στο λεωφορείο δεν πληρώνεις και σε εκπαραθυρώνουν, εκτός αν είσαι αλλοδαπός. Δεν υπάρχει ίση μεταχείριση! Μήπως υπάρχει εντολή να εξαφανιστεί ο Έλληνας ως είδος γιατί τους είναι ενοχλητικός;

Πως θα υλοποιηθεί ρωτάς. Απαντώ: αν το ποσοστό αυτών που πίστευαν την παραπάνω άποψη αυξανόταν από <10% σήμερα σε έστω 40% παράλληλα με κάποια αγωνιστική διάθεση σε διαβεβαιώ ότι η ανατροπή θα επερχόταν αυτόματα. Ενημερώσου για την τεχνολογία των ΕΜ του Τερούο Χίγκα, είναι νόμος της φύσης γενικότερα.

Έχω και άλλες απαντήσεις αν θες.   ΧΧΧ

 

 

 


Διαγράφουμε προβολή προσωπικής σελίδας.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

 Didonis.

Edited by Didonis
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Από τα ψίχουλα δημοκρατίας στα ψίχουλα της πλουτοκρατίας ; Ε, όχι δεν θέλω κανένα εισβολέα, ούτε φτωχό ούτε πλούσιο. Θέλω την Ελλάδα μου πίσω ! 

 

Σε χαλεπούς καιρούς 

 

χάρη των αγέννητων Ελλήνων 

 

του Κολοκοτρώνη την σημαία 

 

σταυρωτά θε ν’ ανεμίσω 

 

σε καταγάλανο ουρανό. 

 

Της Επανάστασης 

 

να εμπνεύσει πάλι τον Θυμό.

 

 


Giorgos Vamvakousis, στο μητρώο του ΤΕΕ δεν υπάρχεις ως Μηχανολόγος Μηχανικός.

 

Αν είσαι ιδιώτης παρακαλώ να μη κάνεις χρήση της ιδιότητας μηχανικού σε αυτό το φόρουμ.

Διαγράφουμε προβολή προσωπικής σελίδας.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

 Didonis.

Είμαι συνταξιούχος Μηχανικός Μηχγος-Ηλγος Μηχκός, αρ ΤΕΕ 11608. Συγγνώμη αν κάπου δεν δήλωσα συνταξιούχος. Μέλος της ΕΣΤΑΜΕΔΕ. Συνεδριάζει κάθε Τετάρτη στο παλιό ΤΣΜΕΔΕ στην Κολοκοτρώνη.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.