Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΑΔΕΙΑΣ ΦΟΥΡΝΟΥ


trifonasmaz

Recommended Posts

ggeorge, Με τον Ν.4254/14 ορίστηκε καταληκτική ημερομηνία προσαρμογής η 7/4/2016 η οποία παρατάθηκε με τον Ν.4403/16 έως την 31/3/2017.

Υπάρχει κάποια απόφαση που να έδωσε παράταση στην παραπάνω καταληκτική ημερομηνία; ή, υπάρχει κάποια απόφαση που να τροποποιεί τις απαιτήσεις του Ν.3526/07;  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ η αποθήκη υπάρχει νομιμα στο υπογειο δεν έχεις κανένα πρόβλημα.

Να υπάρχει όμως σε σχεδια θεωρημένα.

 

Τα υπάρχοντα δεν τα πειραζουνε ακομα. Αυτο που λες για τον Μαρτιο του 2017 δεν επιρρεαζει.

Τουλαχιστον αυτο κανουν στις περισσότερες Περιφερειακες ενότητες (εχω ακουσει και για καποιες που το μπλοκαρουν)

πηγα σήμερα στην διευθυνση αναπτυξης πειραια και μου ειπαν ακριβως τα λογια σου!!! σε ευχαριστω που απαντησες!!!

Link to comment
Share on other sites

ggeorge, Με τον Ν.4254/14 ορίστηκε καταληκτική ημερομηνία προσαρμογής η 7/4/2016 η οποία παρατάθηκε με τον Ν.4403/16 έως την 31/3/2017.

Υπάρχει κάποια απόφαση που να έδωσε παράταση στην παραπάνω καταληκτική ημερομηνία; ή, υπάρχει κάποια απόφαση που να τροποποιεί τις απαιτήσεις του Ν.3526/07;  

ρώτησα σήμερα στην διευθυνση αναπτυξης πειραια και μου ειπαν ακριβως τα λογια του ggeorge!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι για σένα :)  Σου είπαν ποια διάταξη εφαρμόζουν για να την εφαρμόσουμε και στην υπόλοιπη Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι για σένα :)  Σου είπαν ποια διάταξη εφαρμόζουν για να την εφαρμόσουμε και στην υπόλοιπη Ελλάδα;

μου την ειπαν προφορικα αλλα δεν την συγκρατησα. ελεγε αυτος εκει . ανοιξε κατι φακελους και το διαβασε.

Edited by trifonasmaz
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει βγει κατι καινουριο.

Απλα θεωρουν οτι δεν αναφερονται στα τετραγωνικα οι δυο αυτες αποφασεις.

Εξαλου ο 3526 εχει σκεφτει τα παλια και λεει οτι παραμενουν οπως εχουν (μεχρι την αυξηση του 30% παραγωγικοτητα κλπ) . Ποσο μαλλον αυτα που δεν αλλαζουν κατι

Ειναι και παραλογο να κλεισουν ολα τα παλια αρτοποιεια. Γιατι αν ισχυει αυτο πρεπει να κλεισουν ακομα και αυτα που δεν αιτουνται κατι.

Και εγω το ειχα φοβηθει πριν δυο χρονια οταν ειχε βγει.

Παντως καποιες διευθυνσεις πραγματι το μπλοκαρουν

Edited by ggeorge
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.