Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονομώ και οικία που έχει υπαχθει μια φορά


giabritsos

Recommended Posts

Φίλε μου εγκρίνονται πολύ λίγες αιτήσεις. Μιλάμε για μερικές χιλιάδες σε πλήθος εκατοντάδων χιλιάδων ακινήτων. Δεν είναι άδικο το να μην ξαναμπείς στο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλάξει κάτι αν βγει δηλαδή καμία διευκρινίστικη και μπορέσω να βάλω την κατοικία μου ας μου γράψει κάποιος εδώ ...θα ήμουν ευγνώμων

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείτε απίθανο να γίνει διασταύρωση με τα στοιχεία θέσης του ακινήτου (οδό, αριθμό, κωδικό ιδιοκτησίας, καεκ κτλ); Είναι πραγματικά πολύ εύκολο.

 

Η υπαγωγή και στα δύο προγράμματα απαγορεύεται συνεπώς ρισκάρετε σημαντικά επί ποινής ακυροτητας.

 

Στη συγκεκριμένη περίπτωση θεωρώ ότι ο μηχανικός που θα κάνει τη διαδικασία υπαγωγής στο εξοικονομώ ΙΙ δεν φέρει ευθύνη, παρά μόνο ο ιδιοκτήτης του ακινήτου που εκμεταλλευεται εις διπλούν την επιδότηση (όχι ως φυσικό πρόσωπο, ως ακίνητο πάντα).

 

Στάλθηκε από το G3311 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by yian
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαν να έχουν ως όρο μια δεύτερη υπαγωγή από άλλο ιδιοκτήτη και όχι για τις ίδιες επεμβάσεις ...δυστυχώς ο προηγούμενος ιδιοκτήτης άλλαξε μόνο κουφώματα ..δε μπορώ να καταλάβω με ποια λογική δεν έκανε μόνωση ..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.