Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγή πυκνωτή κλιματιστικού-Κόστος επισκευής


νικος82

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους

σημερα καλεσα τεχνικο για το κλιματιστικο γιατι δεν εβγαζε κρυο αερα καθολου.μου ειπε οτι θελέι αλλαγη πυκνωτη και ζηταει 60 ευρω συν 20 εργασια..θελω να ρωτησω αν ειναι πολλα γιατι εγω τον πυκνωτη τον βρισκω 10 ευρω το πολυ.ειναι δυνατον ;;;

ευχαριστω πολυ παιδια

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Νίκος 82, πολύ ρωτούν για το κόστος ενός υλικού.

Κανείς εδώ δεν μπορεί να σου απαντήσει για το κόστος αυτό. Στην ελεύθερη αγορά, ο καθένας πουλά το προϊόν του με την τιμή που αυτός κρίνει. Εάν νομίζεις ότι το κόστος του ανταλλακτικού είναι μεγάλο, μπορείς να απευθυνθείς σε άλλο τεχνικό.

Δεν υπάρχει κάποιος ενιαίος  τιμοκατάλογος. Η ελεύθερη αγορά έχει αυτούς τους κανόνες.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νίκο συμφωνώ με τον Γιάννη. Εγκυκλοπαιδικά  εγώ  προσωπικά στο παρελθόν που είχα την ίδια βλάβη είχα πληρώσει 50 € σύνολο. Τώρα πιστεύω ότι τα χρήματα που σου ζητάει είναι πολλά αλλά όντως είναι ελεύθερη αγορά οπότε ή απευθύνεσαι σε άλλον τεχνικό ή του πας εσύ τον πυκνωτή 

Edited by nikpits
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.