Μετάβαση στο περιεχόμενο

Kανονισμοί οδοποιίας ΟΣΜΕΟ,Εγνατίας


 
giannnis

Recommended Posts

Τις έχω

 

Πέρνα από το γραφείο μου να τις πάρεις.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να τις ανεβάσω,είναι 210 ΜΒ κ θα μαχαιρωθώ...

 

Είμαι Αχαρνές,Αττική

 

Έλα με usb

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κάτι ρε συ zavi. και 1MB σύνδεση να έχεις, δηλαδή upload 256ΚΒ βγαίνει. Το πολύ πολύ αφήνεις ανοικτό το pc για 2-3 ώρες ή το σπας σε περισσότερα από ένα κομμάτια και τα ανεβάζεις σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα έπρεπε να δεις με τα μάτια σου τί γίνεται στην περίπτωσή μου για να πιστέψεις.....κ ούτε με απασχολεί να μάθω τί φταίει ούτε με ''τρώει'' να το διορθώσω..... :)

Πάνω από 5 ΜΒ όταν προσπαθώ στο rapidshare μηδενίζει το upload κ ο κύκλος αυτός είναι αέναος!!!!!!!!!!!!!

 

Μην μου προτείνετε λύσεις ή να ψάξω,δεν την παλεύω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις ΟΣΜΕΟ/Α3 τις έχω και εγώ όπως και τα ΠΚΕ και τους τοίχους αντιστήριξης, αλλά δεν γνωρίζω αν μπορούν να διατεθούν χωρίς την άδεια της Εγνατίας. Γι' αυτό καλό θα ήταν να μιλήσετε πρώτα με Εγνατία ΑΕ. Το πιθανότερο είναι να μπορούν να σας τις στείλουν.

Link to comment
Share on other sites

αλλά δεν γνωρίζω αν μπορούν να διατεθούν χωρίς την άδεια της Εγνατίας.

 

 

Άκυρο

 

Είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να τις παρέχουν σε κάθε ενδιαφερόμενο

 

 

Γι' αυτό καλό θα ήταν να μιλήσετε πρώτα με Εγνατία ΑΕ. Το πιθανότερο είναι να μπορούν να σας τις στείλουν.

 

 

Προφανώς δεν ξέρεις καλά τους ''Εγνατιάδες''............:D:d:d:d

 

Καλή Ανάσταση,κ ας ελπίσουμε κ οικονομική!Γιατί στην πολιτισμική σταματήσαμε να προσμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.