Μετάβαση στο περιεχόμενο

τριγωνομετρικά Αττικής


Recommended Posts

Συνάδελφοι αν έχει κάποιος τα τριγωνομετρικά της Αττικής και μπορεί ας μου τα στειλει.. δεν θέλω μονο που υπάρχουν τριγωνομετρικα αλλά και τις συντεταγμένες τους...

 

ευχαριστώ..!!!

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι

το φόρουμ έγινε και υπάρχει για άλλους λόγους

αν δεν το καταλάβατε καλό θα είναι οι συντονιστές και υπερ-συντονιστές να σας βάζουν

στη θέση σας

υπάρχει και η στοιχειώδης επαγγελματική δεοντολογία

η χορήγηση σε τρίτους χαρτογραφικών και γεωδαιτικών στοιχείων αποτελεί ποινικό αδίκημα και το φόρουμ δεν μπορεί να αποτελεί μέσο τέτοιων απαράδεκτων και παράνομων επικοινωνιών και συμπεριφορών

αλλάξτε μυαλά!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά λέει η ΓΥΣ στον ιστότοπό της.

 

"Το περιεχόμενο αυτό δεν δύναται να αποτελέσει εν όλω ή εν μέρει αντικείμενο εμπορίου, αντιγραφής, τροποποίησης, αναπαραγωγής, αναμετάδοσης, ή να μεταδοθεί ή να διανεμηθεί με οποιονδήποτε τρόπο από οποιονδήποτε χρήστη".

 

Οπως έχουμε ξαναπεί , και όσο κι αν δεν συμφωνούμε ορισμένοι με αυτό (και εγώ μαζί) , τα στοιχεία των τριγωνομετρικών και γενικά το υλικό της ΓΥΣ υπάγονται στις διατάξεις περί πνευματικής ιδιοκτησίας και αυτό πρέπει να το σεβαστούμε. Κατά συνέπεια

 

δεν είναι δυνατόν να διακινούμε τέτοιο υλικό δημοσίως μέσα από το forum.

 

Διαβάστε και την σχετική συζήτηση που έγινε εδώ

 

To θέμα κλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.