Μετάβαση στο περιεχόμενο

Site ΕΦΚΑ και τεχνικό πρόβλημα


Vassia_H

Recommended Posts

Συνάδελφοι καλημέρα σας,

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Προσπαθώ από χθες να μπω στην καρτέλα μου στον ΕΦΚΑ. Αφού δώσω και το ΑΜΚΑ  και επιλέξω να δω "εισφορές μη μισθωτών" μου βγάζει ένα μήνυμα "Πρόβλημα φόρτωσης σελίδας" (δείτε και το print screen). Δοκίμασα να μπω και από άλλο browser, διέγραψα τα cookies αλλά το πρόβλημα παραμένει. Εσείς βλέπετε κανονικά την πλήρη καρτέλα σας; Αν ναι, τί μου προτείνετε να κάνω για να επιλυθεί το πρόβλημα; Σας ευχαριστώ πολύ κι εκ των προτέρων για την πολύτιμη βοήθεια

 

Print screen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα έχω σήμερα που δοκίμασα από διάφορους browser, opera-mozilla-chrome. Λογικά θα το φτιάξουν, μπορεί να γίνεται κάποιο service...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κανονικά από διάφορους browsers. Δεν είχα δοκιμάσει βέβαια νωρίτερα αλλά τώρα δεν έχω κάποιο θέμα.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο δοκίμασα πριν λίγο και παραμένει το πρόβλημα ρε γμτ...Δεν μπορώ να σκεφτώ τί θα πρέπει να κάνω για να επιλυθεί.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω να μπω τώρα.

Μια χαρά μπαίνει.

Δοκίμασε απευθείας από εδώ:

https://www.idika.org.gr/EfkaServices/Default.aspx

 

Edited by georgegaleos
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.